Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


ОРГАНІЗАЦІЯ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ



3.1. Роботи по технічному обслуговуванню обладнання пасажир­ських вагонів виконуються на пасажирських технічних станціях у пунктах формування та обороту, на станціях шляху прямування, в пунктах технічного обслуговування (ПТО) із спеціально відведени­ми для цієї мети ремонтно-екіпірувальними та спеціалізованими коліями для поточного ремонту, а також при технічному обслуго­вуванні пасажирських вагонів у відстої.

3.2. Технічне обслуговування обладнання вагонів слід виконува­ти особам, які пройшли курс навчання в установленому порядку. Виконавці робіт несуть відповідальність по колу своїх обов'язків за технічний стан вагонів, які пройшли технічне обслуговування.

3.3. На проміжних станціях, де є ПТО, технічне обслуговуван­ня виконується у відповідності з вимогами "Инструкции осмотр­щику вагонов" ЦВ/4853, техпроцесу ПТО, цього Керівництва, а та­кож виконується поточний ремонт за заявками працівників по­їзних бригад.

3.4. Технічне обслуговування ходових частин, приводів вагонних генераторів та вузлів кріплення підвагонного обладнання в пунктах обороту, незалежно від тривалості прямування до нього поїзда, ви­конують працівники ПТО у відповідності з "Инструкцией осмотр­щику вагонов" ЦВ/4853, а також працівники поїзних бригад згідно з їхніми посадовими інструкціями.

3.5. Технічне обслуговування електричного та холодильного об­ладнання вагонів у пунктах формування виконують працівники цих пунктів, у пунктах обороту — працівники бригад пасажирських поїздів, а поточний ремонт — працівники пункту обороту згідно з заявкою начальника поїзда (ЛНП).

3.6. На прикордонних перестановочних пунктах вагонів у опа­лювальний сезон поїзний електромеханік (ПЕМ) разом із локомотивною бригадою відключає та підключає високовольтну магістраль головного вагона до електровоза, відключає та підключає цю магі­страль між вагонами при розформуванні та формуванні поїзда.

Працівники перестановочного пункту повинні відключати та підключати заземлюючі шунти із рами кузова вагона на візки та рознімні з'єднання генераторів і систем контролю нагрівання ро­ликових букс, а ПЕМ — контролювати якість виконуваних робіт.

3.7. Технічне обслуговування внутрішнього обладнання вагонів на шляху прямування пасажирських поїздів здійснюють ПЕМ, на­чальники поїздів разом з провідниками вагонів. Ці працівники не­суть відповідальність за справний технічний стан обладнання.

У випадку заміни обладнання, яке відмовило, на шляху пряму­вання поїзда або в пункті оборот начальника поїзда або ПЕМ ра­зом із представниками ПТО складають акт форми ФМУ-73 із заз­наченням номера вагона, відомостей з його трафарету, причини за­міни обладнання, заводського номера обладнання, яке замінюється, та обладнання, яке заново установлюється, клейма, якщо воно пе­редбачене, дати виконання робіт на обладнанні, яке відмовило, та інших відомостей.

На шляху прямування начальник поїзда або ПЕМ заносять усі відомості про відхилення від нормальної роботи та відмови облад­нання вагонів у Звіт начальника поїзда та поїзного електромехані­ка (далі — "Звіт"), форма якого наведена у додатку А.

Після закінчення поїздки "Звіт" здають у пункті формування для аналізу та зберігання протягом 3 місяців. Порядок здавання та збе­рігання "Звітів" установлюється наказом начальника вагонного депо (дільниці, ДОП).

3.8. Основні типи вагонів будівництва заводів Німеччини, Польщі і Росії приведені відповідно у таблицях 1—3.


 

 

 

 

 

 

 

 

 




ВИМОГИ БЕЗПЕКИ

4.1. Технічне обслуговування обладнання вагонів повинно ви­конуватися згідно з вимогами "Правил техники безопасности и производственной санитарии при техническом обслуживании и ремонте вагонов" НАОП 5.5.11-1.24-92, "Правил безпеки для пра­цівників залізничного транспорту на електрифікованих лініях", "Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів", ДНАОП 0.00-1.21-98.

4.2. Під час усіх видів технічного обслуговування обладнання ва­гонів необхідно виконувати вимоги "Инструкции по обеспечению пожарной безопасности в вагонах пассажирских поездов", ЦВ-ЦУО/4290, "Правил пожежної безпеки на залізничному транс­порті", ЦУО/0018, "Инструкции по обеспечению пожарной безо­пасности в вагонах пассажирских поездов международного сооб­щения между государствами-участниками СНГ, Латвийской Респуб­ликой, Литовской Республикой, Эстонской Республикой".

4.3. До осіб, які виконують технічне обслуговування та ремонт обладнання на пасажирських технічних станціях у пунктах форму­вання та обороту і на станціях на шляху прямування поїзда, по­винні пред'являтися вимоги розділу І "Инструкции осмотрщику ва­гонов", ЦВ/4853.

4.4. У вагонах з комбінованим опаленням вологе прибирання приміщень вагона можна робити при працюючій опалювальній ус­тановці. Входити у котельне відділення цих вагонів можна тільки після відключення перемикачем режимів роботи опалювальної ус­тановки на період виконання робіт.

4.5. Порядок підключення та відключення високовольтної магі­стралі між головним вагоном поїзда та електровозом, а також ви­конання інших видів робіт повинні відповідати вимогам Інструкції по технічному обслуговуванню поїздів з електричним та комбіно­ваним опаленням напругою 3000 В (додаток Б).

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-21; Просмотров: 267; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.011 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь