Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии |
Технічне обслуговування ТО-3
7.4.1. При технічному обслуговуванні ТО-3 виконують усі види робіт, передбачених для технічного обслуговування ТО-2, крім цього, незалежно від активного опору ланцюгів нагрівальних елементів котла комбінованого опалення, зазначених у таблиці 6, знімають захисний кожух нагрівачів і вимірюють опір кожного нагрівача. Нагрівачі із опором нижче 110 Ом замінюють. При розкритому захисному кожусі перевіряють ізолятори нагрівачів, міжелементні перемички, дію блок-контактів огородження та кріплення виводів. 7.4.2. Після технічного обслуговування опір ізоляції магістралі вагона повинен бути не менше ЗО МОм. 7.4.3. Технічне обслуговування ТО-3 виконують незалежно від пори року. Результати вимірювань опору ізоляції, активного опору нагрівальних елементів і дані про виконану заміну електрообладнання заносять до відповідних форм обліку . ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ РАДІООБЛАДНАННЯ Загальні положення
8.1.1. При технічному обслуговуванні ТО-1 перевіряють кріплення та роботу радіоапаратури, стан міжвагонних радіоз'єднань, надійність з'єднання їх з вагонною радіолінією в сполучних коробках, справність вагонної радіолінії. 8.1.1.1. Несправні вузли радіообладнання ремонтують у відділенні по ремонту радіообладнання вагонного депо (дільниці, ДОП). При неможливості проведення ремонту несправні вузли радіообладнання замінюють з оборотного фонду. 8.1.1.2. При огляді антенного пристрою перевіряють технічний стан кабелів зниження типу РК, цілісність іскрогасної кераміки, ізоляторних стояків, запобіжника — ввід високої напруги, якість пропаювання екрана кабеля (обплетення) на даху вагона. 8.1.1.3. При огляді трансляційної лінії перевіряють цілісність міжвагонних сполучних проводів та надійність їхнього контакту з вагонною радіолінією в розетках. Несправні проводи зі штепсельними вилками замінюють. В разі необхідності перевіряють технічний стан вагонних радіотрансляційних проводів. 8.1.1.4. В усіх вагонах перевіряють наявність гучномовців, регуляторів гучності, їх роботу під час трансляції радіопередач, естетичний вид декоративної тканини. Несправні гучномовці та регулятори гучності ремонтують або замінюють. Звучання гучномовців повинно бути чистим, без деренчання. Регулювання гучності повинно проводитися без переривань звуку та внесення спотворень (тріску). 8.1.1.5. На шляху прямування поїзда дозволяється ремонтувати радіоапаратуру тільки способом заміни несправних запобіжників. Ремонт радіообладнання з перепаюванням деталей радіосхеми дозволяється тільки в пункті формування та обороту поїзда або на шляху прямування на ПТО.
8.2.Технічне обслуговування ТО-1 установки "Рейс" у пунктах формування та обороту
8.2.1.При технічному обслуговування ТО-1 перевіряють комплектність установки, наявність запасних запобіжників; цілісність пломб на блоках, панелях та задній стінці установки; відповідність установлених запобіжників номінальним струмам; справність та надійність підключення кабеля живлення, антенних кабелів, проводки трансляційної лінії та провода з'єднання із корпусом вагона; напругу живлення та асиметрії плечей відносно середньої точки шляхом вимірювання напруги вольтметром на розподільчому щиті у радіокупе (напруга живлення повинна бути у межах від 17,5 до 32,5 В при асиметрії плечей не більше 3,5 В); справність підсилюючих блоків БУ-50. 8.2.2. Для перевірки блоків БУ-50 тумблер "Лінія" установлюють у положення "Відключено", включають режим роботи із мікрофона радіоприймача або магнітофона, регулятор "Рівень передачі" установлюють у крайнє праве положення. Перед мікрофоном протягом 3—5 секунд вимовляють одну із голосних букв та випробовують установку від радіоприймача та магнітофона. При наявності несправного будь-якого блока БУ-50 на панелі ПК засвітиться відповідний світлодіод, який свідчить про роботоздатність установки у режимах роботи із мікрофона радіоприймача та магнітофона. Перевірку також виконують згідно з методикою, викладеною додатку Г даного Керівництва, при ввімкнутій трансляційній лінії поїзда. Справність трансляційної лінії перевіряють шляхом прослуховування передач у вагонах. Несправні блоки та вузли замінюють справними із складу групового комплекту ЗІП-Г-301 або оборотного фонд радіовідділення. 8.2.3. При проведенні технічного обслуговування ТО-1 періодично, не рідше одного разу на місяць, очищають робочі поверхні магнітних головок, притискного ролика та козирка ведучого вала ватним тампоном, змоченим у спирті або його водному розчині.
8.3. Технічне обслуговування ТО-1 установки "Рейс" на шляху прямування
8.3.1. При технічному обслуговуванні ТО-1 на шляху прямування очищають від пилу зовнішні поверхні установки у вимкнутому стані; перевіряють надійність кріплення пасами, які пристібають установку на робочому столі, та надійність підключення до установки зовнішніх кабелів та провода з'єднання із корпусом вагона шляхом візуального огляду; перевіряють напругу живлення від акумуляторної батареї по світлодіодах, які установлені на платі індикатора рівня. Світіння світлодіода зеленого кольору сигналізує про нормальну напругу живлення, а світлодіода червоного кольору — про гранично низьку напругу живлення; перевіряють роботоздатність згідно з методикою, викладеною у додатку Г цього Керівництва, при відключенні трансляційної лінії тумблером "Лінія". Якість роботи установки визначається за допомогою контрольного гучномовця на панелі контролю ПК. Контролюють відсутність помітних на слух спотворень звуку, деренькотіння, тріску та фону. Роботу радіоприймача перевіряють на усіх трьох діапазонах; перевіряють справність трансляційної лінії по відсутності сигналізації "Перевантаження" на установці під час трансляції передач та шляхом прослухування передач у вагонах поїзда. 8.3.2. Технічне обслуговування ТО-2 радіообладнання виконується в обсязі ТО-1.
|
Последнее изменение этой страницы: 2019-04-21; Просмотров: 236; Нарушение авторского права страницы