Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Технічне обслуговування ТО-1 у пунктах формування та обороту



 

7.1.1. В опалювальний період року у пункті формування пасажирських поїздів виконують такі види робіт: очищають електрообладнання від льоду та снігу; оглядають електрообладнання із зовні­шньої сторони вагона, у ящику, всередині вагона; перевіряють на функціонування апарати; вимірюють опір ізоляції; перевіряють роботоздатність при робочих режимах.

7.1.2. Електрообладнання, яке розташоване поза кузовом вагона, очищають від бруду і снігу скребками, а потім волосяними щітками. У разі обмерзання міжвагонних з'єднань або глухих розеток лід видаляють обстукуванням дерев'яним молотком.

7.1.3. Із зовнішньої сторони вагона оглядають заземлюючі шун­ти з кузова вагона на візки та з рами візка на букси. Шунти з оче­видними пошкодженнями жил замінюють однотипними.

На кожний візок повинні бути установлені дві заземлюючі пе­ремички між кузовом вагона та рамою візка та дві перемички між рамою візка та буксами. Площа поперечного перерізу перемичок повинна відповідати конструкторській документації заводу-виготов-лювача вагона, але за умовами механічної міцності повинна бути для кожної перемички не менше 12,5 мм2.

Штепселі головного та хвостового вагонів виймають із глухих розеток і оглядають. ізоляційні поверхні штепселів, глухої та робо­чої розеток протирають і змащують пастою КПД (ТУ 6-02.833-74).

Механізми запорів перевіряють типовим ключем опалення (до­даток Б). Блокувальні замки, які мають заїдання механізму, розход­жують або замінюють. Механізми замків та шарнірні з'єднання міжвагонних з'єднань змащують мастилом ЦИАТИМ-201 (ГОСТ 6267-74) або МВП.

Перевіряють щільність прилягання кришки до корпусу розетки, при необхідності ремонтують або замінюють її деталі. Кришку ро­зетки зі зломами, тріщинами, зі спрацьованим запобіжним зубом, коли не замикається штепсель та розетка , замінюють.

Прокладки (там, де вони передбачені), які мають надриви, замі­нюють. Прокладки що відходять від місця посадки, приклеюють клеєм 38-Н (ТУУ 00302391-02-97).

Міжвагонні з'єднання інших вагонів оглядають без їх роз'єднан­ня. Перевіряють щільність посадки штепселів у розетки та надійність запорів випробуванням рукою.

У випадку роз'єднання міжвагонних з'єднань (заміна вагона у поїзді) їх оглядають, а ізоляційні поверхні змащують пастою КПД (ТУ 6-02.833-74).

Захисні чохли кабелів міжвагонних з'єднань та глухих розеток, там, де вони передбачені, оглядають. Чохли із механічними пошкоджен­нями, які допускають проникнення атмосферних опадів, замінюють. При цьому можна використовувати брезентовий рукав, рукава по­жежні напірні, лляні, заздалегідь просочені акриловим лаком АК-113 або АК-ПЗф (ГОСТ 23832-79) або іншими лаками із еластичністю і стій­кістю до атмосферних та температурних дій не нижче, ніж лаку АК-113.

7.1.4. Ящик із електрообладнанням відкривають і огляд.иоті. усі електричні апарати. Перевіряють роботу замків ключем та стан ущільнення кришки ящика. Пил або конденсат із ящика та з апаратів прибирають.

Контактори, диференціальні реле перевіряють на легкість ходу механічних частин, при необхідності змащують мастилом ЦИАТИМ або МАП.

Запобіжники оглядають, при необхідності протирають. Запобіж­ники із відколами, видимими тріщинами на ізоляційних поверхнях замінюють.

Перевіряють роботу заземлюючого ножа та блокувального ви­микача при відкриванні та закриванні кришки ящика.

7.1.5. Електрообладнання всередині вагона оглядають. Перевіря­ють стан видимих заземлюючих шунтів на котлі комбінованого опа­лення. Шунти із видимими обривами жил замінюють на типові.

7.1.6. Системи комбінованого опалення вагонів перевіряють на функціонування апаратів управління та сигналізації.

Контактори опалення перевіряють включення їх у роботу пере­микачем пульта управління вагона та перевіркою їх стану (включе­ний чи виключений) по сигнальних лампах або безпосередньо у підвагонному ящику.

7.1.7. Після виконання робіт по технічному обслуговуванню про­водять вимірювання опору ізоляції вагонної магістралі для усього состава поїзда.

Опір ізоляції магістралі состава поїзда до 24 вагонів повинен бути не менше 1,2 МОм. Опір ізоляції одного вагона повинен бути не менше 20 МОм.

Якщо опір ізоляції магістралі поїзда буде нижче установленої норми, то визначають вагон, у якого магістраль має найменший опір ізоляції.

У вагонів, які мають опір ізоляції менше 20 МОм, оглядають розетки, штепселі, при необхідності відкривають коробки із елект­ричними контактними з'єднаннями і проводять технічне обслуговування.

7.1.8. За одну годину до відправлення поїзда із технічної станції состав підключають до стаціонарної установки або до електровоза для опалення пасажирських поїздів.

Під час опалення поїзда перевіряють роботоздатність електроопалення по температурному режиму у вагонах, який визначається встановленими в них термометрами. Температура повітря у ваго­нах повинна бути +18-+22 °С.

7.1.9. В пунктах обороту пасажирських поїздів ПЕМ очищає і ремонтує електрообладнання, не відкриваючи ящики, перевіряє стан міжвагонного з'єднання головного вагона, оглядає електрооб­ладнання у вагонах і перевіряє роботу системи комбінованого опа­лення на функціонування.

7.1.10. Технічне обслуговування електрообладнання високої на­пруги поїздів із оборотом до трьох діб виконують у пункті форму­вання не рідше, ніж через 6 діб із виконанням раніше перелічених робіт. Технічне обслуговування у пунктах формування зазначених поїздів до закінчення 6 діб виконують згідно з п. 7.1.9.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-21; Просмотров: 205; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.01 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь