Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Обгрунтування актуальності проекту



Бурхливе зростання туризму у світі викликало активне розширення готельної індустрії у всіх країнах. Значне поживавлення на ринку готельних послуг спостерігається практично у всіх країнах Європи. Про вражаюче зростання рентабельності європейських готелів повідомляють численні дослідження.

У невиробничій сфері перспективним та інвестиційно-привабливим видом підприємства є готельний бізнес, головне призначення якого - надання місць розміщення для обслуговування туристів та відвідувачів, що здійснюють поїздки з метою задоволення пізнавальних, рекреаційних потреб, вирішення комерційних та службових справ.

Основною складовою туристської індустрії є готельне господарство. Саме готельні підприємства виконують одну з найважливіших функцій у сфері обслуговування туристів: забезпечують їх сучасним житлом і побутовими послугами.

Окрім того, готельний комфорт є головним предметом зацікавлення туристів. Тому ця сфера є інвестиційно привабливою. Підтвердженням цього є той фактор, що за останій рік прямі інвестиції в готельну галузь склали 44,4 млн.грн., кредиторські та власні кошти  - 55,4 млн.грн [65].

За результатами досліджень витрати туристів на готельні послуги становлять приблизно від 30% до 50% від їх загальних витрат. І хоча сьогодні спостерігається тенденція будівництва вишуканих, неймовірно дорогих готелів. однак секрет гостинності криється все ж таки не в розкоші і пишності, а в чуйності і здатності вгадати настрій і бажання клієнтів, врахлвуючи їх платоспроможність.

Місто Ізмаїл – це дуже гарне, чисте, затишне місто. Прогулюючись по Ізмаїлу туристи можуть насолодитися великою кількістю дерев, алей: сучасних, чистих, обладнаних дитячими ігровими майданчиками, лавками і квітковими клумбами.

В Ізмаїлі у 2011 році було заплановано 33 суднозаходів у річковий порт, з яких здійснено 28 суднозаходів. 2825 туристів прийняли участь у оглядовій екскурсії по місту Ізмаїл у 2012 році. У навігацію 2013 року заплановано 44 заходи у річковий порт міста Ізмаїл пасажирських теплоходів «Волга», «Молдавія» та «Україна» ПАТ «УДП», а також іноземних круїзних теплоходів «A-Rosa Mia», «A-Rosa Silva» та «River Explorer» з іноземними туристами на борту.

В Ізмаїлі всім знайдеться заняття на смак – спортивні центри, відмінний кінотеатр, велика кількість кафе та барів, ресторанів та нічних клубів.

Частина готелів Ізмаїлу не відповідає стандартним вимогам. Тому проект створення готелю у м. Ізмаїл буде корисним внеском місту.

 

 

Висновок до розділу 1

На Русі готельна справа зародилася в ХІІ-ХІІІ ст. налагоджувалися стійкі торговельні відносини, різнобічні культурні та релігійні зв'язки. У XVI - першій половині XVII ст. одним із торговельних центрів Східної Європи був Київ. Бурхливий розвиток готелебудівництва розпочався після приєднання України до Московської держави. У 80-90 – х роках XIX ст. на Бессарабській площі також було збудовано готель «Пале – Рояль» у стилі французького ренессансу.

Державна політика щодо розвитку готельного бізнесу як основної складової туристичної галузі та сфери послуг спрямована на поліпшення якісних критеріїв його функціонування. До порівняно нових вітчизняних організаційних форм у готельному господарстві належать готельні асоціації, створені на регіональному рівні. Такі асоціації мають спільні риси з закордонними корпоративними готельними об'єднаннями .Серед напрямів державної підтримки розвитку готельного бізнесу слід виділити: визначення і стимулювання пріоритетних напрямів розвитку готельного бізнесу; підготовка нормативних актів, необхідних для відлагодження ринкового механізму діяльності готельного бізнесу в межах загальної державної політики щодо розвитку сфери послуг; розробка і затвердження науково обґрунтованих державних стандартів у сфері готельних послуг.

Сучасний готельний бізнес характеризується наявністю різних форм і видів підприємств розміщення. Готельні підприємства також можна класифікувати за зручним розташуванням транспортних засобів, за правом власності. Однак на перше місце при класифікації готелів важливим є рівень комфорту. У світовій практиці готельний фонд групують за різними ознаками. Поряд з тим, різноманіття підприємств готельного сервісу, а також періодична поява нових видів робить будь-яку систематизацію типів і характеристик підприємств розміщення досить умовною. Узагальнюючи теоретичні положення і досвід практики, необхідно відзначити, що трактування певного типу готельного підприємства повною мірою залежить від його призначення та комплексу послуг, що надаються.

За результатами досліджень витрати туристів на готельні послуги становлять приблизно від 30% до 50% від їх загальних витрат. І хоча сьогодні спостерігається тенденція будівництва вишуканих, неймовірно дорогих готелів. однак секрет гостинності криється все ж таки не в розкоші і пишності, а в чуйності і здатності вгадати настрій і бажання клієнтів, врахлвуючи їх платоспроможність.

 

 



РОЗДІЛ 2


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-05-08; Просмотров: 199; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.008 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь