Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Обсяги (межі розкриття) інформації, яка містить банківську таємницю, щодо особи та мету її використання.



1. Стаття, що коментується, досить детально регламентує зміст заяви по даних цивільних справах.

321


2. У заяві має бути зазначено: найменування суду, до якого по­дається заява; ім'я (найменування) заявника та особи, щодо якої вимагається розкриття інформації, яка містить банківську таємни­цю, їх місце проживання або знаходження, а також ім'я представ­ника, номер засобів зв'язку заявника, його представника; наймену­вання та місцезнаходження банку, що обслуговує особу, стосовно якої подається заява; обгрунтування необхідності та обставини, за яких вимагається розкриття інформації з зазначенням положень законів, які надають відповідні повноваження, або прав та інтере­сів, які порушено; обсяги (межі розкриття) інформації та мету її використання; підпис, дата та перелік документів, які додаються до заяви.


Стаття 289. Розгляд справи

1. Справа про розкриття банком інформації, яка містить банківсь­ку таємницю, розглядається у п'ятиденний строк з дня надходження заяви у закритому судовому засіданні з повідомленням заявника, особи, щодо якої вимагається розкриття банківської таємниці, та банку, а у випадках, коли справа розглядається з мстою охорони де­ржавних інтересів та національної безпеки, - з повідомленням тільки заявника.

2. Неявка в судове засідання без поважних причин заявника та (або) особи, щодо якої вимагається розкриття банківської таємниці, чи їх представників або представника банку не перешкоджає розгля­ду справи, якщо суд не визнав їхню участь обов'язковою.

3. Якщо під час розгляду справи буде встановлено, що заява грун­тується на спорі, який розглядається в порядку позовного провад­ження, суд залишає заяву без розгляду і роз'яснює заінтересованим особам, що вони мають право подати позов на загальних підставах.

1. Розгляд справи про розкриття банком інформації, яка містить банківську таємницю, здійснюється відповідно до вимог загальної цивільної процесуальної форми з деякими особливостями, вста­новленими коментованою статтею.

2. Зазначені справи розглядаються в скорочений, п'ятиденний строк із дня надходження заяви. Розглядаються дані справи обов'язково у закритому судовому засіданні, про яке повідом­ляється заявник, особа, щодо якої вимагається розкриття банківсь­кої таємниці, та банку, а у випадках, коли справа розглядається з метою охорони державних інтересів та національної безпеки,


з повідомленням лише заявника. Неявка в судове засідання без поважних причин належно повідомлених осіб не перешкоджає розгляду справи. Якщо суд визнає їхню участь обов'язковою, він відкладає розгляд справи і викликає 1 знову осіб, які не з'явилися до судового засідання.

3. Якщо у судовому засіданні буде встановлено, що заява грунтується на спорі про право, суд залишає заяву без розгляду і роз'яснює заінтересованим особам їх право подати позов на за­гальних підставах.


Стаття 290. Рішення суду

1. У рішенні про розкриття банком інформації, яка містить бан­
ківську таємницю, щодо юридичної або фізичної особи зазначають­
ся:

1) ім'я (найменування) одержувача інформації, його місце прожи­вання або місцезнаходження, а також ім'я представника одержувача, коли інформація надасться представникові;

2) ім'я (найменування) особи, щодо якої банк мас розкрити ін­формацію, яка містить банківську таємницю, місце проживання або місцезнаходження цієї особи;

3) найменування та місцезнаходження банку, що обслуговує особу, щодо якої необхідно розкрити банківську таємницю;

4) обсяги (межі розкриття) інформації, яка містить банківську
таємницю, що має бути надана банком одержувачу, та мету її вико­
ристання.

2. Якщо під час судового розгляду буде встановлено, що заявник вимагає розкрити інформацію, яка містить банківську таємницю, щодо юридичної або фізичної особи без підстав та повноважень, виз­начених законом, то суд ухвалює рішення про відмову в задоволенні заяви.





Ухвалене судом рішення підлягає негайному виконанню. Копії рішення суд надсилає банку, що обслуговує юридичну або фізичну особу, заявнику та особі, щодо якої надається інформація. Особа, щодо якої банк розкриває банківську таємницю, або заявник мають право у п'ятиденний строк оскаржити ухвалене судом рішення до апеляційного суду в установленому порядку. Оскарження рішення не зупиняє його виконання.

1. Рішення суду при задоволенні заяви про розкриття банком інформації, яка містить банківську таємницю, має містити: ім'я

323


(найменування) одержувача інформації, його представника та їх місцезнаходження або проживання, ім'я (найменування) особи, щодо якої розкривається інформація, місце її знаходження або про­живання; найменування та місцезнаходження банку, який розкри­ватиме інформацію; обсяги (межі розкриття) інформації, що має бути надана банком одержувачу, та мету її використання. Рішення суду також має містити загальні для всіх рішень реквізити.

2. Рішення суду про розкриття банком інформації, яка містить банківську таємницю, щодо юридичної або фізичної особи, підля­гає негайному виконанню, тобто до набрання рішенням законної сили (див. коментар до ст. 367 ЦПК). Копія рішення надсилаєть­ся банку, заявнику та особі, щодо якої банк розкриває таємницю. Остання має право у п'ятиденний строк оскаржити рішення суду, але оскарження рішення суду не зупиняє його виконання. У дано­му випадку виникають розбіжності між коментованою статтею та ст. 294 ЦПК.


Розділ V. ПЕРЕГЛЯД СУДОВИХ РІШЕНЬ

Глава 1. АПЕЛЯЦІЙНЕ ПРОВАДЖЕННЯ


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-06-09; Просмотров: 159; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.014 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь