Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Львівський інститут економіки і туризму



Кафедра харчових технологій, готельної та ресторанної справи

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

Проректор з НМВР

Захарчин Р.М._______________

«_____» ______________ 2013 р.

Засоби діагностики якості вищої освіти

БАКАЛАВРА

Галузі знань:

Галузі знань 0517 «Харчова промисловість та переробка

сільськогосподарської продукції»

(код і назва галузі знань)

Напрям підготовки 6.051701 «Харчові технології та інженерія»

                                                        ( код і назва напряму підготовки)

ПРОГРАМА

Комплексного кваліфікаційного державного екзамену

ЛЬВІВ – 2013

Укладачі: Джурик Н.Р., к.т.н., доц.

             Сусол Н.Я., к.т.н., доц.

             Майкова С.В., к.т.н., доц.

             Солод М.І., к.т.н., ст. викл.

             Турчин І.М., к.т.н., ст. викл.

             Хай М.В., к.т.н., доц.

             Мацьків О.О., к.т.н., доц.

             Лащик І.П., к.е.н., доц.

             Заяць Н.О. к.т.н., доц.

             Стручок Н.М. к.е.н., ст. викл.

 

Програму розглянуто і затверджено на засіданні кафедри харчових технологій, готельної та ресторанної справи

 

Протокол №8 від “11” квітня 2013 року

 

Схвалено науково-методичною Радою Львівського інституту економіки і туризму

Протокол від. “____”________________20___ року № ___

 

 

Рецензент: Бомба С.Я.,  докт. с-г. наук, проф.

 


І. Вступ

 

Програма комплексного державного екзамену з базової освіти розроблена відповідно до Галузевих стандартів вищої освіти та Варіативної компоненти освітньо-кваліфікаційної характеристики та освітньо-професійної програми підготовки бакалавра з напряму підготовки 6.051701 «Харчові технології та інженерія» галузі знань 0517 «Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської продукції».

Державний екзамен з базової освіти – це комплекс кваліфікаційних завдань, які дозволяють виявити рівень підготовки студентів, ступінь володіння професійними знаннями та уміннями виконання виробничих функцій, зазначених в освітньо-професійній програмі.

Мета комплексного кваліфікаційного державного екзамену – встановлення рівня засвоєння теоретичних професійних знань та набутих умінь і практичних навичок студентів, передбачених галузевими стандартами вищої освіти, їх відповідності вимогам освітньо-кваліфікаційної характеристики за напрямом підготовки 6.051701 «Харчові технології та інженерія».

Комплексний кваліфікаційний державний екзамен сприяє з'ясуванню рівня знань і глибини розуміння випускниками сучасних проблем розвитку ресторанного господарства, об'єктивних законів і принципів організації роботи підприємств ресторанного бізнесу; виявленню організаторських здібностей і вмінь вирішувати задачі, які сприяють підвищенню ефективності та якості роботи підприємств ресторанного бізнесу та підтверджує рівень фахівця із ресторанної справи.

Основними принципами формування і реалізації системи засобів державної діагностики, що відображають підходи ЛІЕТ щодо якості оцінювання випускників за діючими напрямами підготовки та спеціальностями є: уніфікація, комплексність, взаємозамінність та взаємодоповнюваність, актуальність, надновість, профільність, інформованість, диференційованість, об’єктивність, єдність вимог, інноваційність.

Програма комплексного кваліфікаційного державного екзамену містить інформаційну базу для виконання комплексних кваліфікаційних завдань, що демонструють інтегрований підсумок виконання випускниками навчальних програм і визначають рівень якості їх освітньої та професійної підготовки бакалавра напряму підготовки: 6.051701 «Харчові технології та інженерія».

Комплексний кваліфікаційний державний екзамен складається з наступних етапів:

- тестова перевірка знань, що формують основні компетенції бакалавра напряму підготовки 6.051701 «Харчові технології та інженерія» галузі знань 0517 «Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської продукції»;

- письмові відповіді на теоретичні питання з профільних дисциплін.

- письмове розв’язання практичних ситуаційних задач, що дозволяє пере-вірити сформованість відповідних умінь та навичок.

На комплексний кваліфікаційний державний екзамен студентів виносяться блоки змістових модулів дисциплін: «Харчові технології», «Технологія галузі», «Організація в галузі», «Устаткування в галузі», «Безпека життєдіяльності», «Економічна теорія», «Економіка підприємства», «Організація і технологія харчування в туристичній індустрії», «Менеджмент», «Маркетинг».

Розділи програми підготовлені на основі програм дисциплін, що увійшли до складу державного іспиту.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-03-31; Просмотров: 253; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.011 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь