Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Загальнорозвив а ючі ігрові вправи з ходьбою і стрибками



«Велетень»

Станьте навшпиньки, підніміть руки вгору і витягніть тулуб угору. Витягуйтеся все вище й вище, не зводячи очей з кінчиків пальців. Ідіть уперед.

«Карлик»

Сядьте навприсідки і зобразіть маленького карлика. У такому ж положенні, навприсідки, рухайтеся вперед з простягнутими руками. Намагайтеся не падати! Ходіть навперемінно або як «велетень», або як «карлик», щоб було веселіше.

«Військовий»

Станьте струнко, витягніть руки уздовж тулубу, притисніть їх до тіла і ходіть, як військові на параді: тягніть носок уперед і ставте ногу на всю стопу.

«Лелека»

Ви коли-небудь бачили, як гордовито ходить лелека! Спочатку він згинає ногу, витягує її вперед і тільки потім ставить на землю. Анумо зобразіть лелеку! Витягніть руки в сторони, як крила, і ходіть по колу з піднятою головою.

«Як собачка»

Давайте ходити, як собачка. Для того, щоб добре зобразити, як ходить собачка, треба стати на руки і на коліна. Хто так зможе ходити швидше за всіх?

«Потішне змагання навколішки»

Йдіть навколішки якомога швидше. Тільки не торкайтеся підлоги руками і не падайте! Потішне змагання.

«З книгою на голові»

Покладіть книгу на голову, випряміться і починайте ходити по колу. Не притримуйте її рукою і не допускайте її падіння. У деяких країнах жінки носять на голові глеки з водою або кошики, як ви зараз книгу. У цих жінок красива і правильна хода.

Замість книги можна покласти на голову який-небудь інший предмет. Головне, щоб дитина йшла правильною, розміреною ходою, а предмет не падав у неї з голови.

«З книгою на лобі! »

Закиньте голову назад і покладіть книгу або який-небудь плоский предмет на лоб. Так ходіть по колу, спрямувавши погляд угору, намагаючись зберегти рівновагу. Книги не можна торкатися або допустити, щоб вона впала. Будьте уважні і не підіймайте руки вгору.

Якщо цю вправу виконують кілька дітей, винагороду отримує той, хто пронесе на лобі книгу довше за всіх.

«Збираймо квіти»

Зробіть великий крок уперед, простягніть додолу спочатку ліву руку, потім праву, наче збираєте квіти. Зробіть крок правою ногою і «зірвіть квітку» лівою рукою, потім зробіть крок лівою ногою і «зірвіть квітку» правою рукою і т. д. Ходіть не дуже швидко (по можливості на прямих ногах), удаючи, що збираєте квітки на галявині.

«Ведмідь»

Станьте карачки. Переставте одночасно праву руку і праву ногу, а потім ліву руку і ліву ногу. Ходити треба, похитуючись з боку на бік, як ведмедик, і час від часу гарчати. Уважно стежте, щоб коліна не згиналися!

«Жабка»

Жабці сумно в жабуринні,                 Жабенята на кружечку

Жабці б крила журавлині:                  Повсідались на лужечку:

Журавлем би скрізь літала,                В жмурки грають жабенята.

Жабенят розвеселяла.                        Жаба-мати вчить стрибати.

Хто стрибає недалеко,

Дожене того лелека.

Хто з вас бачив, як стрибає жаба? Спочатку вона сідає карачки і згинає лапки; потім раптом підстрибує і летить з розчепіреними лапками. Потім знову сідає карачки. Давайте і ми пострибаємо і поквакаємо, як жаби.

«Ходячий стіл»

Давайте ходити на «чотирьох ногах» животом догори. Таким чином тіло утворить ніби стіл на чотирьох ніжках. Уявімо собі, що на ньому стоїть чайник і чашка! Треба тримати тіло чітко горизонтально, щоб предмети не впали. Стіл може рухатися вперед і назад. У кого весь посуд цілий?

«Горобець»

Виконуючи цю вправу, діти стають у коло. Малята можуть навіть цвірінькати.

Чи знаєте ви, як пересуваються горобці? Вони не крокують, як ми, а стрибають на двох лапках одразу. При нагоді поспостерігайте за ними. А зараз, розставивши руки в сторони, немов крила, пострибайте, як горобці.

«Хворий горобець»

Бідний горобчик зламав ніжку! Тепер він може стрибати тільки на одні нозі. Уявіть, як важко йому добувати їжу. Удаймо цього горобчика пострибаймо на одній нозі. Другу ногу зігнемо в коліні і візьмемося рукою за кісточку. Хто зуміє так пострибати довше за всіх?

«Цирковий кінь»

Давайте ходити високо піднімаючи коліна, наче циркові коні. А потім пострибаємо, роблячи крок уперед весь час однією ногою. Конячка скаче швидко, потім повільніше, доки, нарешті, не зупиниться.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-09; Просмотров: 261; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.01 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь