Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Порядок здачі майна в ремонт



Потреба речового майна в ремонті визначається в підрозділах на ранкових оглядах, а також при проведенні періодичних оглядів командирами підрозділів. На речовому складі потребу майна в ремонті визначають начальник складу і начальник речової служби.

Перед здачею в ремонт предмети речового майна повинні бути очищені від бруду і пилу, а якщо необхідно, випрані або продезинфіковані. Взуття зв’язується попарно, просушується, змащується кремом. Для виключення знеособлювання на всі предмети, які здаються в ремонт в ремонтну майстерню військової частини, прикріплюються бірки з номером підрозділу і прізвища власника речей.

Речове майно, яке потребує середнього ремонту, здається в майстерню військової частини за розпоряд-женням начальника речової служби. Начальник майстерні розписується за прийняте в ремонт майно в книзі обліку матеріальних засобів, виданих в тимчасове користування підрозділу (ф.37).

Прийняте майно заноситься начальником майстерні в книгу обліку ремонту майна (ф.36).

Після виконання ремонту начальник майстерні робить записи в книзі обліку (ф.36) про фактичне виконання ремонту і витрачені ремонтні матеріали.

Отримання відремонтованого майна з майстерні оформлюється підписами приймальника від підрозділу в книзі обліку (ф.36) майстерні, в книзі обліку (ф.37) підрозділу.

В кінці місяця, як було зазначено раніше, начальник майстерні складає і подає начальнику служби донесення (ф.24) в 2-х примірниках. Донесення підписується начальником майстерні, а висновок по ньому дає начальник речової служби, і на його підставі в книзі обліку матеріальних засобів в діловодстві служби списуються з підзвіту майстерні витрачені ремонтні матеріали.

Другий примірник, підписаний начальником РС, повертається в ремонтну майстерню, і на його підставі начальник майстерні списує ремонтні матеріали по книзі (ф.26). До донесення додаються усі прибуткові та видаткові облікові документи за звітний період.

Речове майно, що потребує капітального ремонту, а також теплі речі, які підлягають середньому ремонту, за вказівкою доволчого органу здаються військовими частинами і з’єднаннями на речові склади центру для його ремонту в майстернях (комбінатах) з ремонту речового майна.

Здача майна на склад центру здійснюється за накладними, які виписуються військовою частиною (з’єднанням), яка здає майно в ремонт, у п’яти примірниках. 1-й та 2-й примірники – складу, 3-й примір-ник про прийом майна повертається здавальнику військо-вої частини, 4-й здається до ФС військової частини, 5-й примірник відсилається в довольчий орган.

Якщо є розходження в найменуваннях, якості або кількості майна, яке здають на склад у порівнянні з даними накладної військової частини, складається акт (ф.4). В більшості випадків здача на речовий склад центру, що потребує капітального ремонту, оформлюється актом.

Здане на склад центру для капітального ремонту речове майно списується з обліку військової частини на підставі акта або накладної.

Майно, яке пройшло капітальний ремонт, здається на речовий склад центру і в майбутньому використовується на розсуд начальника довольчого органу для забезпечення зборів військовозобов’язаних запасу та інших заходів або на дозабезпечення військових частин і з’єднань.

Теплі речі здаються на склад частини при переході особового складу з зимової форми одягу на літню. Відповідно на літній період приходиться й найбільший обсяг робіт з хімічного чищення і ремонту теплих речей, які повинні бути підготовлені до експлуатації в наступному зимовому сезоні.

Для своєчасного і організованого збору теплих речей у військовій частині видається наказ, в якому визначаються строки здачі майна підрозділами і строки приведення його в порядок з метою підготовки до наступного сезону.

Приймання майна від підрозділів на склад частини проводиться в дні і години, які встановлені наказом по частині, як правило, в присутності начальника речової служби.

Середній ремонт теплих речей може частково виконуватися в речових ремонтних майстернях військових частин і з’єднань. Такі предмети, як кожухи, тілогрійки і шаровари ватяні, для проведення середнього ремонту і хімічного чищення здаються, як правило, на склад довольчого органу. Шапки-вушанки солдатські підлягаються хімічному чищенню, підфарбуванню і правці в майстернях.

В окремих випадках при недостатній продуктивності майстерень і хімічне чищення речового майна з дозволу начальника довольчого органу командування може проводитися на цивільних підприємствах за договорами, які можуть бути укладені при наявності коштів для їх оплати з обов’язковим дотриманням цін, установлених довольчим органом.

На майно, яке відправляється для ремонту (хімічного чищення) на цивільні підприємства, виписується накладна в 2-х примірниках, з указанням найменувань, кількості предметів і категорії ремонту. З основного обліку військової частини майно не списується.

На відремонтоване майно підприємством і представником військової частини складається акт технічного приймання, в якому указуються найменування і кількість майна, категорія виконаного ремонту і відповідність виконаних робіт до вимог інструкції з ремонту речового майна. Акт технічного приймання додається підприємством до рахунку на оплату наданих послуг.

Таким чином речове майно здається в ремонт:

- в майстерню військової частини – по книзі обліку (ф.37);

- в госпрозрахункові комбінати (через склад центру) за накладною (ф.2) або нарядом (ф.200).

 

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-19; Просмотров: 243; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.015 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь