Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Мережа як організаційна форма.



Мережа – визначальна інформаційна форма в інформаційну епоху.

Мережа, як організаційна структура – це система взаємозалежних вузлів. Ця система може бути організована ієрархічно, але при цьому вона не має центра. Відносини між вузлами асиметричні, всі вузли необхідні для функціонування мережі для циркуляції грошей, інформації, технологій, товарів, чи послуг у всій мережі. Той вузол, який знаходиться в мережі – обов’язково збільшує свої прибутки.

Мережа – це тип організації, що забезпечує невпинну адаптацію і максимальну гнучкість, що необхідно для глобальної взаємозв’язаної економіки. Вона забезпечує це за допомогою економічних заходів, що змінюються і технологій, які постійно обновлюються, а також значною кількістю стратегій.

Міцність мереж в їх гнучкості, децентрованості, варіативній геометрії, що дозволяє пристосовуватися до нових задач і не руйнувати при цьому основних організаційних правил, і не змінювати орієнтири. Мережа, яка ґрунтується на нових інформаційних і комунікаційних технологіях є водночас і центрованою і децентрованою, вона може забезпечувати координацію, при цьому не маючі центра.

Концентрація капіталу супроводжується децентралізацією організацій. Великі багатонаціональні корпорації функціонують як децентралізовані мережі. Крім того, мережі можуть убути такими, які пов’язують корпорацію з дочірніми малими і середніми компаніями. Або мережі, які ситуативно, у зв’язку із спеціальними цілями і задачами поєднують у великі корпорації в особливих просторово-часових межах.

Всі мережі розвиваються завдяки постійній перебудові. Ця перебудова іноді призводить до радикальної зміни структури, складу і цілей. Корпорації часто забувають про людський фактор, який не здатний швидко орієнтуватися, переходити з одного стану в інший.


2) Державне регулювання будівництва.

Ресурси кас формуються за рахунок вкладів їх учасників, державних премій, що надаються учасникам кас, за рахунок коштів державного бюджету, раніше виплачених процентів.

Широко застосовується державне стимулювання через надання державних премій - 8,8 % премія від суми річних заощаджень за умов дотримання мінімального періоду заощадження та не перевищення. Ліміт державної премії - не може перевищувати 45,06 євро для одинаків

Мін термін заощаджень - 7 років

Надання державної підтримки для реалізації інвестиційних проектів з технічного переоснащення та капітального ремонту житлових будинків, в яких утворюються нові або вже функціонують об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Постанова КМУ «Про затвердження Положення про Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України» від 30.04.2014 № 197

Державна цільова соціально-економічна програма будівництва (придбання) доступного житла на 2010-2017 роки!!!!

 

2010-2012 роки - для реал програми буд доступного житла - 168 млн грн із держбюджету, надання 733 кредитів...


3) Правове регулювання земельних ресурсів.



Закони України

Закон України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» № 877-V від 5 квітня 2007 року.

Закон України Про охорону земель від 19.06.2003 № 962-ІV

Закон України Про землеустрій від 22.05.2003 № 858-ІV…

Кодекси України               

Земельний кодекс України від 25.10.2001 № 2768-ХІV

Водний кодекс України від 06.06.1995 № 213/95-ВР

Лісовий кодекс України від 21.01.1994 № 3852-ХІІ

Постанови Кабінету Міністрів України  

Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь від 02.11.2011 р. N 1134

Про затвердження нормативів оптимального співвідношення культуру сівозмінах в різних природно-сільськогосподарських регіонах від 11.02.2010 № 164

Деякі питання реалізації статті 186-1 Земельного кодексу України від 23.12.2009 № 1420

Накази

Наказ Державного комітету України із земельних ресурсів “Про затвердження Інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками” від 18.05.2010 № 376…

Перелік нормативно-правових актів, які передбачають відповідальність за порушення вимог земельного законодавства  

Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 52 – 56, 188-5, 238-1, частина п’ята статті 259) від 07.12.1984 р. № 8073-Х

Кримінальний Кодекс України (статті 239 – 239-2, 254) від 05.04.2001 р. № 2341-III

Постанова Кабінету Міністрів України «Про визначення розміру збитків, завданих унаслідок непроведення робіт з рекультивації порушених земель»

від 17.12.2008 № 1098…

Перелік нормативно-правових актів, які визначають повноваження державних інспекторів сільського господарства у сфері здійснення державного нагляду (контролю) за використанням та охороною земель усіх категорій та форм власності, збереженням родючості ґрунт   

Земельний кодекс України (стаття 188) від 25.10.2001 № 2768-ХІV

Закон України «Про державний контроль за використанням та охороною земель» від 19.06.2003 № 963-ІV

Про охорону земель (стаття 19) від 19.06.2003 № 962-ІV

Закон України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 05.04.2007 № 877-V…


4) Особливі умови угод СОТ.

Основні вимоги угод СОТ.

Головною метою СОТ є створення ліберальної і відкритої торгівельної системи, згідно з якою підприємства країн-членів можуть конкурувати між собою, за умов чесної конкуренції та не дискримінації. Ця багатостороння угода ґрунтується на:

1. Дотриманні відкритої та ліберальної торгівельної політики, дозволі країнам захищати власне виробництво від іноземної конкуренції за умов забезпечення застосування тарифів

2. Передбаченні зменшення та скасування тарифів та інших бар’єрів торгівлі шляхом зменшення багатосторонніх перемовин, зменшені тарифи вносяться до розкладу поступок кожної країни. Ставки, наведені в них є зв’язаними ставками. Країни зобов’язані не підвищувати тарифи за межу зв’язаних ставок.

3. Вимозі від країн здійснювати торгівельні операції, уникаючи дискримінації країн, з яких імпортується, або до яких експортуються товари. Це правило базується на принципі режиму найбільшого сприяння.

Зобов'язання стосується також:

1.будь-яких зборів щодо імпорту/експорту;

2. методиці застосування тарифів, чи інших зборів;

3. правил та формальностей, пов’язаних з операціями імпорту/експорту;

4. внутрішніх податків та зборів на імпортні товари та законів, постанов і вимог, що випливають з попередніх вимог;

5. застосування кількісних обмежень.

Правило національного режиму доповнює режим найбільшого сприяння і вимагає, щоб імпортний товар, який перетинає кордон після сплати мита та інших зборів повинен отримувати режим не менш сприятливий відносно режиму, який отримують аналогічні товари, вироблені вітчизняним виробником.

Таким чином принцип не дискримінації досягається на двох рівнях:

1) між країнами-членами СОТ через режим найбільшого сприяння;

2) між національними та іноземними товарами на внутрішньому ринку через національний торгівельний режим.


5) Концепція реформування сфери жкг: перспективи.

ЗУ Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014роки.

Концепція реформування ЖКГ України: від 14.12.2011 року.

Спрямована на вирішення наступних проблем:

* некерованість, не контрольованість, низька якість роботи та надаваних послуг ЖЕКами;

* фінансова неспроможність житлово-комунальної сфери;

* застарілість та низька ефективність, вразливість, в тому числі пред ціновим фактором, існуючої системи.

Напрями реалізації реформи ЖКГ України:

1. нормативно-правове та науково-технічне забезпечення виконання завдань реформи;
2. стимулювання реалізації інвестиційних проектів з реконструкції та капітального ремонту житлових будинків із застосуванням енергозберігаючих технологій і обладнання;

3. надання державної підтримки для реалізації інвестиційних проектів з технічного переоснащення та капітального ремонту житлових будинків, в яких утворюються нові або вже функціонують об’єднання співвласників багатоквартирних будинків;

4. сприяння розробленню та реалізації інноваційних проектів у ЖКГ, спрямованих на удосконалення системи управління житловим фондом, зменшення технічних витрат і втрат ресурсів, ...

5. технічне переоснащення системи ЖКГ.

 




БІЛЕТ №7


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-05-08; Просмотров: 157; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.025 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь