Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Порядок проведення сертифікації



Порядок проведення сертифікації продукції регламентується ДСТУ 3413.

Згідно з цим нормативним документом сертифікацію продукції в Системі проводять виключно органи із сертифікації, а в разі їх відсутності — організації, що виконують функції органів із сертифікації продукції за дорученням Національного органу із сертифікації. " Сертифікація продукції проводиться за однією із п'яти схем (моделей).

При обов'язковій сертифікації схему визначає орган із сертифікації з урахуванням особливостей виробництва, випробувань, поставки і використання певної продукції та можливих витрат заявника.

Схему добровільної сертифікації визначає заявник за погодженням з органом із сертифікації.

Під час вибору схеми сертифікації продукції органу із сертифікації рекомендується керуватися такими правилами:

· сертифікат на одиничний виріб видається на підставі позитивних результатів випробувань цього виробу, що проведені у випробувальній лабораторії;

· сертифікат на партію продукції (виробів) видається на підставі позитивних результатів випробувань зразків продукції (виробів), що відібрані від партії в порядку та кількості, визначених органом із сертифікації і проведених у випробувальній лабораторії;

· розмір партії (штук, кг, м тощо) наводиться заявником у заявці на сертифікацію, при цьому має бути гарантована однорідність продукції в партії за показниками безпеки;

· коли заявка подається на партію продукції (виробів), що планується до виготовлення, орган із сертифікації разом з заявником вирішують питання про економічну доцільність атестації виробництва цієї продукції;

· ліцензія на право застосування сертифіката відповідності щодо продукції (виробів), яка виготовляється виробником серійно і протягом встановленого ліцензією терміну, надається органом із сертифікації на підставі позитивних результатів сертифікаційних випробувань зразків продукції, що відбираються з виробництва або з торгівлі у кількості, в терміни та в порядку, які встановлені органом із сертифікації.

Висновок

Під час практики в «Крамничці під Кумпелем» я встановлював особливості контролю за якістю товарів у процесі транспортування, зберігання та реалізації, ознайомився із порядком проведення сертифікації, навчився встановлювати відповідність зразків товарів сертифікатам якості.

Також «Крамниця під Кумпелем» дотримується усіх пунктів з контролю якості товарів, упаковки та маркування, наявності усієї необхідної інформації для покупців про товари, наявних у крамниці.

Практика із набуття навичок роботи у сфері виробництва на робочих місцях агента заготівельника продуктів і сировини, агента із постачання.

Заготівлі продуктів і сировини.

Характеристика робіт, посадові обов’язки та завдання агента:

· Закуповує сільськогосподарські та інші продукти й сировину в населення.

· Організовує збирання і здавання на заготівельні пункти вторинної сировини, яка утворюється на підприємствах, у закладах та організаціях.

· Збирає і здає дикорослу лікарсько-рослинну сировину.

· Організовує збирання і здавання харчових відходів тваринницьким відгодівельним підприємствам.

· Проводить роз'яснювальну роботу щодо значення заготовлюваних продуктів та сировини.

· Оформлює приймальні квитанції або відомості в установленому порядку.

· Додержується правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

· Знає, розуміє і застосовує діючі нормативні документи, що стосуються його діяльності.

· Знає і виконує вимоги нормативних актів про охорону праці та навколишнього середовища, дотримується норм, методів і прийомів безпечного виконання робіт.

Агент за постачання.

Функціональні обов’язки:

· Одержує за нарядами, заявками та іншими документами товарно-матеріальні цінності (сировину, матеріали, устаткування, комплектуючі вироби, інвентар, канцелярське приладдя тощо).

· Оформлює документацію на одержані і відправлені вантажі, замовляє контейнери і транспорт для їх перевезення.

· Виконує позапланову закупівлю матеріалів.

· Відправляє товарно-матеріальні цінності за адресою підприємства або супроводжує вантажі під час їх перевезення і забезпечує їх зберігання, своєчасну доставку.

· Перевіряє стан вантажу, вживає заходів щодо заміни матеріальних цінностей у разі виявлення зовнішнього браку.

· Визначає режим перевезення вантажів, які швидко псуються, та небезпечних вантажів.

· Стежить за відповідністю тари вантажам, які перевозяться, розташуванням вантажів під час транспортування.

· Контролює додержання вимог охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт.

· Бере участь у реалізації заходів щодо підвищення економічної ефективності використання матеріальних ресурсів шляхом зниження витрат, пов'язаних із їх придбанням, доставкою і зберіганням.

· Знає, розуміє і застосовує діючі нормативні документи, що стосуються його діяльності.

· Знає і виконує вимоги нормативних актів про охорону праці та навколишнього середовища, дотримується норм, методів і прийомів безпечного виконання робіт.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-06-09; Просмотров: 154; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.012 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь