Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии |
2.1. Підготовка реферату (реферативний огляд нормативно-правових джерел за заданою тематикою). 2. 2.2. Пошук нормативно-правових актів за зазаданою проблематикою та їх опрацювання. | 2.1.Захист реферату в процесі співбесіди викладача і студента під час ІКР. 2.2. Контроль за умінням студента застосовувати нормативно-правові акти в процесі вирішення ситуативних завдань під час проведення аудиторних занять . |
З метою створення умов для опанування студентами економічних спеціальностей основних положень правового регулювання господарської діяльності, які мають відношення до певної спеціальності, викладач може давати студентам переважно ті завдання для самостійної роботи, які враховують специфіку спеціальності.
Перелік завдань для СРС, форми її організації, терміни виконання та кількість балів, які можна отримати за виконання завдань з СРС, визначаються кафедрою під час розробки робочої навчальної програми навчальної дисципліни «Правове регулювання господарської діяльності» і включаються до Карти самостійної роботи студентів.
Карта самостійної роботи студентів (Карта СРС) є основою організації самостійної роботи студентів з правового регулювання господарської діяльності і відображає перелік конкретних форм самостійної роботи, які необхідно виконати студенту відповідно до робочої навчальної програми дисципліни, планові терміни її складання та кількість балів, які можна отримати за виконання даного виду робіт.
Студенти, які розпочинають вивчення навчальної дисципліни «Правове регулювання господарської діяльності», на першому занятті повинні бути проінформовані викладачем щодо організації самостійної роботи з даного курсу: термінах їх виконання, кількості балів за кожен вид роботи, часу проведення консультацій, а також отримати докладну інформацію про розміщені на сайті університету «Методичні матеріали щодо змісту та організації самостійної роботи студентів, поточного і підсумкового контролю знань з навчальної дисципліни «Правове регулювання господарської діяльності», в структуру яких включена Карта самостійної роботи студента.
До відома студентів має бути доведений наступний порядок планування та організації самостійної роботи:
1. Після одержання інформації про всі форми організації самостійної роботи з навчальної дисципліни «Правове регулювання господарської діяльності» та максимальну кількість балів, які можна набрати за їх виконання, кожен студент відповідно до напряму своєї підготовки роздруковує для себе Карту самостійної роботи студента із «Методичних матеріалів щодо змісту та організації самостійної роботи студентів, поточного і підсумкового контролю знань з дисципліни «Правове регулювання господарської діяльності», що розміщені на сайті університету, обирає індивідуальні завдання.
2. Бали, одержані студентами за виконання різних видів самостійної роботи, проставляються викладачем, який проводить семінарські заняття, в Електронному журналі обліку поточної успішності студентів в день проведення занять.
3. Поточні консультації студентів з питань виконання завдань СРС, а також підведення підсумків з деяких видів виконаних робіт здійснюються під час планових занять з індивідуально-консультативної роботи.
Оцінюючи якість виконання самостійних завдань, викладач звертає увагу на рівень знань, продемонстрований у відповідях на питання для самостійного опрацювання, на те, наскільки студент вільно викладає матеріал в усній формі, чи може вирішити тестове або інше практичне завдання, захистити реферат тощо.
Підсумкова кількість балів, набрана студентами за виконання завдань з самостійної роботи, є однією з складових поточної успішності студентів з правознавства і при виставленні загальної кількості балів за поточну успішність сумується з балами, одержаними за виконання інших видів поточної навчальної роботи.
Последнее изменение этой страницы: 2019-06-10; Просмотров: 184; Нарушение авторского права страницы