Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


ТЕХНІЧНІ  ВИМОГИ  НА  РЕМОНТ  АВТОРЕЖИМІВ



 

16.1 Авторежими, які надійшли в ремонт, що прослужили не більше ніж     1,5 років з часу виготовлення і не мають зовнішніх пошкоджень і сильних забруднень, а також нові авторежими, що підлягають постановці на вагон, мають бути випробувані без попередньої їхньої обмивки і ремонту.

За умови задовільних результатів випробувань на авторежим має бути встановлена бирка згідно з 4.1.12 цього нормативного документу. У випадку негативних результатів випробувань авторежиму необхідно скласти і направити у встановленому порядку заводу-виробнику акт-рекламацію.

16.2 Відремонтовані авторежими, термін зберігання яких перевищує 6 місяців з часу їхнього ремонту, можуть бути встановлені на вагон тільки після їхнього випробування за умови задовільних результатів. В цьому разі на авторежим має бути встановлена бирка згідно з 4.1.12 цього нормативного документу, зі збереженням бирки, поставленої під час ремонту.

16.3 Всі інші авторежими, що надійшли в ремонт, мають бути зовні очищені.

Для очищення рекомендується спосіб струминної обмивки гарячою водою    від 55 °С до 70 °С,  під тиском у спеціальних мийних установках. Допускається в разі сильних забрудненнях робити зовнішню обмивку авторежимів 5 % розчином кальцинованої соди.

Не допускається застосування для зовнішнього очищення гасу, бензину та інших агресивних речовин.

16.4 Після обмивки авторежими необхідно розібрати, усі деталі і вузли протерти – очистити від бруду і старого мастила, калібрований отвір у демпферному поршні продути стислим повітрям.

16.5 Ремонт авторежимів проводиться відповідно до ЦВ-0050, ЦВ-0096.

16.6 Під час ремонту авторежимів:

- усі деталі і вузли необхідно оглянути, перевірити їхній стан, термін придатності і розміри, які підлягають контролю, несправні деталі мають бути замінені чи відремонтовані;

- важіль з циліндричними кінцями необхідно замінити на важіль з кінцями прямокутного перерізу;

- в разі наявності у важеля вироблень у місцях контакту із сухарем і зі штоками поршнів глибиною більшою ніж 0,5 мм, важіль необхідно під час складання авторежиму повернути іншою стороною, в разі аналогічних виробленнях по обидва боки, важіль необхідно замінити;

- під час зносу вістря сухаря до мінімальної висоти сухаря 31 мм для авторежимів 265А-1 (265А-1) і не менше ніж 23,8 мм – для авторежиму 265А-4 допускається ремонт: похилу поверхню запиляти до одержання рівномірної смуги шириною 0,5 мм, в разі більшого зносу сухар необхідно замінити;

- висота регулювальної гайки з урахуванням зносу упора має бути не менша ніж 42 мм;

- вилка, що має погнутий наконечник має бути замінена;

- буртик стакана, зношений по товщині до 2 мм, допускається відновлювати наплавленням з наступною обробкою до розмірів кресленика;

- в разі зносу штифтів у хвостовиках верхнього і нижнього поршнів пневмореле більшому ніж 1 мм – їх необхідно замінити;

- у манжет не допускаються розшарування, надриви, потертості робочої поверхні;

- прокладки мають бути рівними, без надривів і ознак розбухання;

- у всіх пружин мають бути проконтрольовані їхні силові параметри;

- у процесі збирання авторежиму всі манжети і поверхні тертя металевих деталей мають бути змазані тонким шаром мастила ЖТ-79Л;

- заборонено встановлення в авторежим знеособлених деталей і вузлів;

- під час складання після ремонту в прилад мають встановлюватися деталі і вузли, що стояли в ньому до розбирання, за винятком замінених через закінчений термін служби, несправності або у результаті проведення робіт з модернізації приладу.

Під час складання авторежиму необхідно перевірити, щоб:

- вістря сухаря знаходилося нижче головки болта його кріплення;

- болт, що кріпить сухар, був укручений повністю і зафіксований стопорною шайбою;

- різьбовий кінець болта не виступав за межі повзуна, розмір «в» (вихід кільцевої проточки вилки з корпусу авторежиму) був не менший ніж 2 мм;

- розмір «б» був не більший ніж 70 мм (рисунок 15.1);

- розмір «У» (авторежим 265А-4) має бути не менший ніж 120 мм.

- гайка з упором була зафіксована контргайкою і шплінтом, головка і кінці шплінта, щоб уникнути заклинювання вилки в корпусі авторежиму не виступали за межі поверхонь гайки.

16.7 Кожен відремонтований авторежим має бути випробуваний на стенді.

Під час випробування мають бути проконтрольовані:

- тиск стислого повітря і його стабільність на виході з авторежиму, в залежності від величини підняття вилки з упором і тиску стислого повітря на вході в авторежим;

- час спрацювання авторежиму в разі імітації його роботи в режимі гальмування;

- час спрацювання авторежиму в разі імітації його роботи в режимі відпуску;

- чутливість авторежиму на витік стислого повітря з резервуара, що імітує гальмівний циліндр;

- робота демпфера авторежиму.  

Випробування на стенді уніфікованої конструкції проводиться відповідно до розділу 15 цього нормативного документу.

Схема випробувального стенду уніфікованої конструкції приведена на    рисунку 15.1

Випробувальний стенд, схема якого відрізняється від схеми стенда уніфікованої конструкції, має бути допущений до застосування в АКП вагонних депо і вагоноремонтних заводів Укрзалізницею, а випробування на ньому проводиться відповідно до Інструкції з експлуатації цього стенда.

Проведення випробувань на стенді з реєстрацією параметрів під час виключених пристроїв, що реєструють, заборонено.

16.8 Результати випробування авторежимів мають бути відображені в книзі форми ВУ-47.

В книзі форми ВУ-47 необхідно записувати дату випробування, тип і номер прийнятого приладу з підписом виконавця ремонту і майстра або бригадира.

Під час випробування на стенді з реєстрацією параметрів, результати випробувань мають бути збережені в пам’яті ПЕОМ тільки після отримання позитивних результатів випробування, а в книзі форми ВУ-47 необхідно записувати дату випробування, тип і номер прийнятого авторежиму з підписом виконавця ремонту та випробування.

16.9 На відремонтований і прийнятий авторежим, під гайку одного з болтів, що з’єднує демпферну частину з пнемо-реле, встановлюється бирка згідно з вимогами  4.1.12 цього нормативного документу.

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-05-08; Просмотров: 122; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.013 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь