Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Перевірка електричних ланцюгів ЕПГ



47.2.1 Під час перевірки електричних ланцюгів ЕПГ необхідно перевірити правильність монтажу електричних ланцюгів, виміряти їхній опір і опір ізоляції проводів. Вимір опору проводів проводиться омметром із приведеною похибкою не більшою ніж ±2,5 % у діапазоні від 0 Ом до 2 Ом. Вимір опору ізоляції проводиться мегомметром на напругу 1000 В с приведеною похибкою не більшою ніж ±15 % від верхньої межі вимірів. Перевірка проводиться з знятим електроповітророзподільнику.

47.2.2 Установити на кожний з’єднувальний рукав головку з контактом від рукава № 369А або розмикач. В цьому разі, розімкнуться контакти 1 і 2 (рисунок 47.1) головок рукавів Р1 і Р2.

 

47.2.3 Виміряти опір робочого проводу між контактом 1 на камері ЕПР і контактами 1 і 2 на кожному з’єднувальному рукаві Р1 і Р2, має бути не більший ніж 1 Ом.

47.2.4 Виміряти опір ізоляції між робочим і контрольним проводами, підключаючи мегомметр між контактом 1 на камері ЕПР і корпусами головок (контактами 2) на одному з рукавів Р1 чи Р2, який має бути не менший ніж   10 МОм.

1, 2 – електричні контакти; PI, Р2 – головки з’єднувальних рукавів з електроконтактом;                    Kl, K2 – двотрубні клемні коробки 316.000-8; Кл – тритрубна клемна коробка 317.000-8;                         ЕПР – електричний контакт на контактній колодці робочої камери (підключення

електроповітророзподільника)

Рисунок 47.1 – Електрична принципова схема ЕПГ пасажирського вагона

 

47.2.5 Виміряти опір ланцюгів, який має бути не більший ніж 1 Ом. Для цього, знімати по черзі з кожного з’єднувального рукава розмикач, розмикач на іншому рукаві залишати:

а) контакт 1 на камері ЕПР – робочий провід – замкнуті контакти головки рукава Р2 – корпус головки (контакт 2) на рукаві Р1;

б) контакт 1 на камері ЕПР – робочий провід – замкнуті контакти головки рукава Р1 – корпус головки (контакт 2) на рукаві Р2.

47.2.6 Виміряти опір ізоляції між проводами ЕПГ і корпусом вагона. Для цього, зняти розмикачі й установити з’єднувальні рукави на ізольовані підвіски. Опір ізоляції між корпусом вагона (рейками) і будь-якою точкою ланцюга повинен бути не менший ніж 0,8 МОм.

47.2.7 Перевірка електричної міцності ізоляції електричних ланцюгів гальма проводиться на спеціальній установці напругою 1500 В змінного струму, синусоїдної форми частотою 50 Гц, потужністю 1 кВт і похибкою в установці випробувальної напруги не більшою ніж ±10 %, працівниками, які мають допуск роботи з установками напругою більше 1000 В. Електрична схема якої приведена на рисунку 47.2. Випробування електричної міцності ізоляції необхідно виконувати під час встановлення з’єднувальних рукавів на ізольовані підвіски. Випробування проводяться в спеціальному, відведеному для цього місці, з дотриманням заходів безпеки.

Під час перевірки електричної міцності ізоляції, заземлений вивід випробувальної установки необхідно підключити до рами вагона, а високовольтний провід – до випробуваного електричного ланцюга. Підвищення і зниження випробувальної напруги проводиться плавно протягом від 10 с    до 20 с. Перевірка ізоляції проводиться протягом1 хв. Ізоляція вважається задовільною, якщо не відбувся її пробій.

 

ЛАТР — лабораторний автотрансформатор; ТР – підвищувальний трансформатор;           кV — кіловатметр.

 

Рисунок 47.2 – Електрична схема установки для перевірки ізоляції електричних ланцюгів гальма на електричну міцність

47.2.8 На робочу камеру потрібно установити електроповітророзподільник і перевірити гальмо спочатку на пневматичному керуванні, а потім на електричному.

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-05-08; Просмотров: 197; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.007 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь