Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Стаття 77. Прийняття на роботу на підставі направлення державної служби зайнятості



 

1. Роботодавець зобов'язаний не пізніше наступного робочого дня розглянути питання прийняття на роботу особи, яку направлено на роботу державною службою зайнятості відповідно до встановленої квоти (нормативу), крім випадків, коли недотримання терміну відбулося з незалежних від нього причин.

2. Роботодавець може відмовити у прийнятті на роботу особі, яку направлено на роботу державною службою зайнятості відповідно до встановленої квоти (нормативу), якщо вона письмово не повідомила роботодавця про готовність невідкладно розпочати роботу, крім випадків, коли недотримання строку відбулося з незалежних від неї причин.

3. У разі укладення з такою особою трудового договору її має бути допущено до роботи не пізніше наступного робочого дня. Прострочення допуску до роботи тягне сплату роботодавцем на користь працівника за весь період затримки його допуску до роботи заробітку із розрахунку тарифної ставки (окладу).

4. У разі відмови роботодавця укласти трудовий договір з особою, яку направлено на роботу в рахунок квоти (нормативу) роботодавець сплачує штраф до відповідного фонду соціального страхування у визначеному частиною четвертою статті 63 цього Кодексу розмірі.

 

Стаття 78. Допуск до роботи на підставі обрання на посаду

 

1. працівника, обраного на посаду, має бути допущено до роботи в строки, встановлені нормативно – правовими актами про працю чи рішенням про обрання. Якщо такий строк не встановлено, його має бути допущено до роботи наступного дня після обрання чи дня, коли про це стало відомо роботодавцеві. Затримка допуску до роботи обраного працівника тягне обов'язок роботодавця сплатити йому заробітну плату за весь період затримки з розрахунку посадового окладу.

2. Роботодавець може відмовити у допуску до роботи обраного на посаду працівника, якщо працівник протягом семи днів із дня свого обрання письмово не повідомив роботодавця про готовність невідкладно розпочати роботу, крім випадків, коли недотримання строку відбулося з незалежних від працівника причин. У цьому випадку трудові правовідносини вважаються такими, що не розпочалися.

 

Стаття 79. Допуск до роботи на підставі конкурсного відбору на заміщення вакантної посади

 

1. Роботодавець зобов'язаний не пізніше наступних двох робочих днів після оголошення результатів конкурсного відбору на заміщення вакантної посади розглянути питання прийняття на роботу особи - переможця конкурсного відбору на заміщення вакантної посади, крім випадків, коли недотримання терміну відбулося з незалежних від нього причин.

2. Роботодавець може відмовити у прийнятті на роботу такої особи, якщо особа - переможець конкурсного відбору на заміщення вакантної посади протягом наступного робочого дня після оголошення результатів конкурсу письмово не повідомила роботодавця про готовність невідкладно розпочати роботу, крім випадків, коли недотримання строку відбулося з незалежних від неї причин.

3. працівника - переможця конкурсного відбору на заміщення вакантної посади має бути допущено до роботи в строки, встановлені умовами трудового договору. Якщо такі строки не встановлено, він допускається до роботи наступного дня після укладення трудового договору. Затримка допуску до роботи тягне сплату роботодавцем на користь такого працівника заробітної плати за весь період затримки з розрахунку посадового окладу.

4. відмова роботодавця укласти трудовий договір з особою - переможцем конкурсного відбору на заміщення вакантної посади з незалежних від особи причин тягне сплату роботодавцем на користь особи місячного заробітку із розрахунку посадового окладу за вакансією на заміщення якої проводився конкурсний відбір.

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-05-08; Просмотров: 164; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.008 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь