Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Стаття 120. Результати попереднього випробування при прийнятті на роботу



 

1. Результати попереднього випробування при прийнятті на роботу визначаються роботодавцем.

2. Якщо протягом строку попереднього випробування встановлено невідповідність працівника роботі, на яку його прийнято, роботодавець протягом цього строку вправі припинити трудові правовідносини, попередивши про це працівника та виборний орган первинної профспілкової організації (профспілкового представника), а у разі його відсутності – інший уповноважений на представництво орган / вільно обраних представників (представника) працівників, з викладенням причин такого рішення у письмовій формі за три дні. Припинення трудових правовідносин з цих підстав може бути оскаржене працівником у порядку, встановленому цим Кодексом та іншими нормативно – правовими актами про працю.

3. У разі призначення чи переведення працівника, який проходить попереднє випробування при прийнятті на роботу на більш високу посаду або доручення виконання йому роботи, що вимагає більш високої кваліфікації, працівник вважається таким, що витримав попереднє випробування.

4. Коли строк попереднього випробування закінчився, а працівник продовжує працювати, то він вважається таким, що витримав попереднє випробування, і наступне припинення трудового договору з ним допускається лише на загальних підставах.

 

РОЗДІЛ 13. ЗМІНА УМОВ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ

 

Стаття 121. Зміна умов трудового договору

1. Умови трудового договору можуть змінюватися внаслідок:

1) переведення працівника на іншу роботу (стаття 128 цього Кодексу);

2) зміни істотних умов праці (стаття 200 цього Кодексу);

3) зміни основних умов трудового договору (стаття 84 цього Кодексу);

4) зміни додаткових умов трудового договору (стаття 85 цього Кодексу).

2. Попередження працівника про наступну зміну умов трудового договору проводиться у письмовій формі.

 

Стаття 122. Право працівника на зміну умов трудового договору

 

1. Звернення працівника про зміну умов трудового договору має бути розглянуто роботодавцем протягом двох тижнів і може бути задоволено, якщо він вважає його обґрунтованим і має можливості для цього.

2. Звернення працівника про його переведення на легшу роботу за станом здоров‘я задовольняється на умовах, визначених статтею 134 цього Кодексу.

 

Стаття 123. Право роботодавця на зміну умов трудового договору

 

1. Роботодавець може змінювати істотні умови праці та основні умови трудового договору у зв‘язку із змінами в організації виробництва та праці за умови попередження про це виборного органу первинної профспілкової організації (профспілкового представника), а у разі його відсутності – іншого уповноваженого на представництво органу / вільно обраних представників (представника) працівників та працівників, яких стосуються такі зміни у встановленому цим Кодексом порядку.

2. Доручення працівнику виконання роботи, що виходить за межі трудового договору, кваліфікується як переведення на іншу роботу і потребує згоди працівника, якщо інше не встановлено цим Кодексом.

3. Зміна найменування посади, яку обіймає працівник, без зміни обов’язків, що покладаються на працівника не вважається зміною умов трудового договору і не вимагає згоди на це працівника.

 

Стаття 124. Заборона зміни умов трудового договору на такі, що протипоказані працівникові за станом його здоров‘я

Заборонено будь-які зміни умов трудового договору на такі, що протипоказані працівникові за станом його здоров‘я.

Стаття 125. Попередження про зміну основних умов трудового договору чи істотних умов праці

Про наступну зміну основних умов трудового договору (стаття 84 цього Кодексу) чи істотних умов праці (стаття 200 цього Кодексу) працівник має бути попереджений роботодавцем не пізніше ніж за місяць.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-05-08; Просмотров: 147; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.011 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь