Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


При встановленні групи інвалідності і відсотків втрати професійної працездатності (первинно і повторно):



    1.1. У зв'язку з профзахворюванням (отруєнням):

1.1.1. Направлення адміністрації, профспілкового органу підприємства, установи або організації, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і профзахворювань, суду або прокуратури на встановлення ступеня втрати професійної працездатності у відсотках.

1.1.2. Висновок спеціалізованої профпатологічної установи про встановлення професійного захворювання (КЛПУ «Обласна клінічна лікарня професійних захворювань» або Інституту медицини праці АМН України) з вказівкою професії, в якій отримано дане профзахворювання.

1.1.3. Акт про нещасний випадок, пов'язаний з виробництвом, за формою Н-1 при гострому отруєнні (оригінал та копія, завірена нотаріально).

1.1.4. Акт про розслідування хронічного професійного захворювання за формою П-4 (оригінал).

1.1.5. Індивідуальну програму реабілітації інваліда, потерпілого на виробництві, із відмітками про виконання, узгоджену із відповідним відділенням Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань.

 

    1.2. У зв'язку з трудовим каліцтвом:

    1.2.1. Направлення адміністрації, профспілкового органу підприємства, установи або організації, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і профзахворювань, суду або прокуратури на встановлення ступеня втрати професійної працездатності у відсотках.

    1.2.2. Акт про нещасний випадок на виробництві за формою Н-1 (оригінал та копія, завірена нотаріально).

    1.2.3. При віддалених наслідках травми – обов'язково первинна медична документація (обстеження, спостереження і лікування в гострому періоді травми).

    1.2.4. Опис часу, обставин, місця і механізму травми, коли і куди звернувся постраждалий з травмою, надання медичної допомоги тощо.

 

2. При встановленні інвалідності «з дитинства»:

Медична документація, що свідчить про виникнення і розвиток захворювання» у віці до 18 років, яке служить підставою для визначення причини інвалідності «з дитинства».

В окремих випадках МСЕК може вирішувати питання про встановлення причини інвалідності «з дитинства» без вищезгаданих медичних документів, якщо у хворого є виражений вроджений дефект або генетичні захворювання, за характером яких з достовірністю можна судити про настання інвалідності в дитячому віці.

 

3. При встановленні інвалідності, обумовленої наслідками аварії на ЧАЕС і роботами, пов'язаними з радіаційним випромінюванням:

3.1. Висновок спеціалізованої експертної комісії (Донецької регіональної міжвідомчої експертної комісії або Центральної міжвідомчої експертної комісії) про зв'язок (або про відмову у встановленні зв'язку) захворювання з наслідками аварії на ЧАЕС – ксерокопія, завірена установою, що видала висновок, або нотаріусом, за наявності в медичній карті амбулаторного хворого оригіналу.

3.2. Посвідчення учасника ЛНА на ЧАЕС – ксерокопія (оригінал посвідчення представляється хворим на засідання комісії).

3.3. Виписки з медичних карт стаціонарного хворого з КЛПУ «Обласна клінічна лікарня профзахворювань» або відділення для лікування постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС ДОКТМО, а також з інших спеціалізованих відділень ЛПУ області.

3.4. Довідка з Пенсійного фонду про право на пільгову пенсію за стажем.

 

4. При визначенні медичних показань на забезпечення спецавтотранспортом, інвалідною коляскою з електроприводом:

4.1. Дані про огляд фахівцями: терапевтом, невропатологом, травматологом, хірургом, ангіохірургом (за наявністю судинної патології), окулістом (поле та гострота зору, кольоровідчуття), ЛОР, психіатром (за згодою), наркологом - з обов'язковою вказівкою інформації щодо виявлення або відсутності патології на момент огляду.

4.2. У записі огляду кожного фахівця – наявність висновку про придатність інваліда до керування автомобілем з ручним управлінням (якщо не придатний – відповідний висновок).

4.3. Копія довідки про групу інвалідності.

 

5. При встановленні інвалідності і ступеня втрати професійної працездатності військовослужбовцям, працівникам МВС, СБУ, прикордонної служби, МНС та іншим категоріям:

5.1. Наявність довідки, завіреної в обласному військоматі про службу в армії, в т.ч. дійовій.

5.2. Наявність первинної військово-медичної документації:

- свідоцтва про хворобу;

- висновки військово-лікарської комісії (різного рівня);

- довідки про поранення за формою № 16;

- довідки військово-медичних установ (санчастини, госпіталю, військово-медичного архіву).

5.3. При відсутності первинної військово-медичної документації – акт судово-медичної експертизи з подальшим оформленням свідоцтва про хворобу в гарнізонній військово-лікарській комісії.

5.4. Направлення з місця служби постраждалого на встановлення ступеня втрати професійної працездатності у відсотках (в даному випадку оформлення документів на МСЕК є компетенцією відомчих ЛПУ).

 

6. При визначенні інвалідності від захворювань і травм, пов'язаних з політичною репресією:

6.1. Документ, який підтверджує відбування покарання в місцях позбавлення волі або факт примусової госпіталізації до лікувально-профілактичної установи.

6.2. Довідка про реабілітацію громадянина, постраждалого від політичної репресії.

6.3. Довідка про стан здоров'я репресованого в період перебування в місцях позбавлення волі або медичні документи лікувально-профілактичних установ за перші 5 років після звільнення з місць позбавлення волі, які дозволять віднести початок хронічного прогресуючого захворювання до періоду репресії.

 

Перший заступник начальника

головного управління                                                              Т.В. Циганок

 

Головний позаштатний спеціаліст

з експертизи стійкої непрацездатності,

головний лікар обласного центру медико-

соціальної експертизи                                                              В.В. Курлов

 

Головний позаштатний спеціаліст

головного управління з

експертизи тимчасової непрацездатності                                         К.В. Чубар



ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                      Наказ головного управління

                                                                      охорони здоров'я

облдержадміністрації

                                                                      _22.09.2009_ № _336____



Рекомендації


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-06-09; Просмотров: 220; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.016 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь