Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Тактичні рекомендації для їх успішного застосування в процесі господарювання промисловими підприємствами



(продовження):

 

Ø використання вспливаючих гіпертекстових сторінок з детальною інформацією про інвестиційний проект або підприємство за умови проведення ним політики повної інвестиційної прозорості;

Ø регулярна модернізація та оновлення сайта з метою привернення уваги, формування мотивів до дій, досягнення задоволення раціональних та емоціональних потреб користувачів на його основі персоналізації та відкритості(соціалізації);

Ø використання звукових ефектів, тривимірного простору та необхідної швидкості для представлення повідомлень;

Ø максимальна персоніфікація за допомогою е-пошти;

Ø безпека е-трансакцій;

Ø застосування опосередкованого стимулювання у використанні сайту за допомогою продажу його рекламної площі;

Ø використання системи пошуку, що має настройку;

Ø прагнення до включення в інформаційні повідомлення емоціональної складової, що може бути реалізована за допомогою звернення до вторинних потреб інвестора або, наприклад, розташуванням персональної інформації про кращих співробітників підприємства, яка допоможе створити ефект інформаційної відкритості, тобто інвестиційної прозорості;

Ø використання мережевих посилань на брендсайти інших інвестиційних проектів та навпаки;

Ø інтерактивна побудова повідомлень, що є головною ознакою брендсайтів і їх відміною від традиційних мас-медіа. Інтерактивність дозволить збільшити сприйняття цінності інвестиційних пропозицій підприємства у залежності від зусиль, що витратили користувачі на їх отримання. Проактивність інформаційних каналів повинна полягати у активному спілкуванні підприємства з потенційними інвесторами, з одного боку, і у активному пошуку сайтів останніми , з другого.

 



Слайд 5

Формування інформаційних спільнот дозволить підприємствам

досягти одночасно кількох цілей:

 

Індивідуальне навчально-дослідне завдання

Сформувати концепцію розвитку бренду для підприємства (або певного виду його продукції), на якому Ви проходили техніко-економічну практику за її основними розділами, використовуючи експертні методи для опитування провідних менеджерів підприємства щодо побудови матриці SWOT-аналізу, кількісні значення цін для розміщення рекламної інформації про підприємство та його продукцію у фахових та періодичних виданнях, на радіо й телеканалах.

Тематика практичних занять та умови завдань

Заняття 1

Круглий стіл на тему «Розвиток брендів в України. Аналіз сильних і слабких сторін чинників впливу на активізацію брендінгу в Україні»

Питання для дискусії:

1. Основні тенденції розвитку ринку споживацький товарів та товарів виробничо-технічного призначення в Україні та у ринково розвинутих країнах.

2. Значення брендів для активізації продажу товарів.

3. Тенденції використання і розвитку брендів у ринково розвинутих країнах.

4. Умови активізації брендінгу в Україні.

5. Тенденції розвитку брендінгу в Україні.

6. Переваги ринку України для впровадження технологій брендінгу.

7. Перешкоди на ринку України для впровадження технологій брендінгу.

 

Заняття 2

Завдання 1

За даними таблиці визначте найсильнішого конкурента в групі брендів кетчупів, охарактеризуйте здобутки кожного бренду у порівнянні з конкурентами, використовуючи інтегральний показник, розрахований за методом адитивної згортки, який передбачає ущільнення інформації за кількісними значеннями нормованих часткових показників, наведених у таблиці, з урахуванням їх значущості. Коефіцієнти значущості розрахуйте з використанням матриці попарних порівнянь.

Нормовані значення показників-стимуляторів певного виду об’єкта дослідження доцільно розраховувати як відношення фактичного кількісного значення показника до найкращого значення показника, обраного серед всіх об’єктів. Нормовані значення показників –дестимуляторів доцільно розраховувати як відношення мінімального (найкращого) значення показника серед всіх досліджуваних об’єктів до фактичного кількісного значення показника за досліджуваним об’єктом.

 

Таблиця


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-10; Просмотров: 204; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.009 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь