Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии |
Тема. Мій клас. Вивчення тематичного тексту.
Мета: навчальна: активізувати вивчений лексико-граматичний матеріал; практикувати учнів у читанні тексту за темою уроку з добуванням детальної інформації; формувати вміння монологічного мовлення на основі прочитаного тексту; вдосконалювати компетенції аудіювання; розвивальна: розвивати мовну здогадку, вміння порівнювати, узагальнювати явища, що вивчаються, робити власні висновки; розвивати довготривалу й оперативну пам'ять; розвивати творчу увагу; виховна: виховувати любов до знань. Обладнання : чисті аркуші паперу. Хід уроку Warm up 1. Number Race Game 1-20 (write numbers on the board, divide the class into two teams, say a number, the first pupil to run to the board and circle the correct number wins a point for his/her team) Revision 2. Read Ex.1, p.32 , Ex.4, p.33 Presentation 3. Ex.1, p.34 (look at the picture, listen and read) · Before reading drill the new words “computer” and “teacher’s table” · Ask: What is it? Is it a room? Is it a bedroom? Is it a classroom? · After reading ask them: What are there in the classroom? What do pupils see on the teacher’s table? · Ask individuals to read parts of the text again aloud. Extra Memory Game · Write words from any sentence on the board. · Pupils close their eyes while you remove one word. · Pupils open their eyes and try to remember that word. Practice 4. Ex.2, p.34 (pair work, agree or disagree) 5. Ex.4, p.34 (choose one picture, ask and answer) Speaking T: Draw a picture of your classroom and speak about it Writing Ex. p. (workbook) Ending the lesson Anagrams Race Game (“gba” (bag) Home Work Read Ex.1, p.34 .
Lesson 1 5 дата________ Тема. Вільний час. Після уроків. Мета: навчальна: активізувати вивчений лексико-граматичний матеріал; практикувати учнів у читанні тексту за темою уроку з добуванням детальної інформації; формувати вміння вести бесіду за темою; вдосконалювати компетенції аудіювання; розвивальна: стимулювати комунікативну мотивацію шляхом вказання на сферу вживання нової лексики; розвивати довготривалу й оперативну пам'ять; розвивати творчу увагу; розвивати кмітливість, логічне мислення і мовленнєву реакцію; виховна: виховувати активну життєву позицію. Обладнання :тематичні картки за темою «Дозвілля». Хід уроку Warm up 1. Miming Game (what they do at the English lesson) Revision 2. Read Ex.1, p.34 . Presentation 3. Ex.1, p.36 (listen and repeat) · Books open, teach and then drill the new words using the pictures · Ask: What do you like doing? Practice 4. Ex.2, p.37 · Pupils listen and read the text in silence. · Pupils read the text in a chain. · Ask: Does Tom go to school? What days does he play football? What does he do on Sunday and Saturday? · Individual reading 5. Ex.2, p.37 (T: What does Tom usually do? Tick and say) 6. Ex.4, p.37 (pair work, ask and answer) Speaking 7. Ex.5, p.37 (speak about yourself) Writing Ex. p. (workbook) Ending the lesson True or False Game (using flashcards) Say the true or false sentence about the card in your hand, e.g. hold a picture “to play basketball” and say “I like playing tennis”. Pupils say “False!” Home Work Read Ex.2, p.37
Lesson 16 дата___________ Тема. Узагальнення вивченого матеріалу. Мета: навчальна: практикувати учнів у читанні тексту за темою уроку з добуванням детальної інформації; практикувати всі види мовленнєвої діяльності; ознайомити учнів з новими лексичними одиницями та навчити їх розпізнавати в тексті, вживати в реченнях; розвивальна: удосконалювати фонетику та артикуляцію звуків; розвивати усні комунікативні уміння; розвивати довготривалу й оперативну пам'ять; підвищувати рівень особистої мотивації учнів у вивченні англійської мови; розвивати логічне мислення, здатність до здогадки; виховна: зацікавити учнів використанням іноземної мови в інших сферах знань. Обладнання: картки за темою «Школа», «Дозвілля» Хід уроку Warm up 1. Team Spelling Game Revision 2. Read Ex.2, p.37 Presentation 3. Ex.1, p.38 (choose, tick A or B and say) · What are the children doing in pic.1 and pic.2? · What do you do at the lessons? Practice 4. Ex.2, p. 38 (complete the sentences using the words from Ex.1) 5. Ex.3, p. 38 ( pupils choose the right pronoun and write the sentences on the board) Reading 6. Ex.3, p.38 (choral and individual repetition) 7. After reading ask pupils: · Are Tom and Ann classmates? · Do they go to school? · When does Tom play football? · How many lessons do they have every day? Speaking 8. Ex.5, p.39 · look at the pictures and say what do Ann/Dan/Tom like doing? · Ask pupils to read the sentences under the pictures and complete them using the text of Ex.4 and the picture Writing Ex. p. (workbook) Ending the lesson Home Work Read Ex.5, p.39 Lesson 17 дата________ |
Последнее изменение этой страницы: 2019-04-21; Просмотров: 187; Нарушение авторского права страницы