Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Тема. Навчання аудіювання.



Мета:

навчальна: активізувати лексичний матеріал за темою; практикувати учнів в аудіюванні тексту за темою уроку в пред’явленні вчителя; повторити структури визначення часу

розвивальна: розвивати різні типи пам’яті - слухову, зорову; розвивати здатність самостійно планувати мовленнєвий вчинок шляхом залучення учні до іншомовної діяльності з використанням ЛО, що вивчаються; розвивати образне уявлення, творчу увагу;

виховна: формувати доброзичливу атмосферу в класі, чисті аркуші паперу

Обладнання: картки за темою «Моя сім’я» , «Професії» ; плакати «Час. Годинник» , «Дієслово “To Be”»

Хід уроку

Warm up 1. Spelling Shark Game

Revision 2. Vocabulary dictation Ex.1, p.48

Presentation 3. Listen and read Ex.1, p.50

· Pupils look at the pictures and answer the questions: What is Jack’s profession? Where does Jack work?

· Read the sentences, pupils listen and read in silence

· Pupils read in a chain

· Ask: What does Jack do at the zoo? When does Jack feed animals? What do pupils think a zookeeper does every day? Which parts of his job does he like the most? What parts does he like the least? Would you like to be a zookeeper?

Practice 4. Ex.2, p.50 (ask and answer, pair work)

Extra Game Missing Card (professions)

Reading 5. Ex.3, p.51 (complete, point and say)

· Revise time markers using the poster and a clock

· Pupils write on the board ‘ten o’clock’, ‘eleven o’clock’, ‘eight o’clock’, ‘nine o’clock’

· Ask pupils to remember what Jack does at these times each day.

· Individual pupils write the sentences beside the appropriate time on the board

· Class read the sentences aloud

6. Ex.3, p.51 (listen and repeat, then talk to your friend). Use board sketches and miming.

Speaking 7. Ex.5, p.51 (ask 5 questions to Jack)

Writing Ex. p. (workbook)

Ending the lesson    Silent dictation (family words)                

Home Work Read Ex.1, p.50

Lesson 24                                                                                                        дата___________

Тема. Світ професій. Узагальнення вивченого матеріалу.

Мета:

навчальна: закріпити лексичний й граматичний матеріал за темою; практикувати учнів у читанні тексту за темою уроку з добуванням детальної інформації; практикувати всі види мовленнєвої діяльності; ознайомити учнів з новими лексичними одиницями та навчити їх розпізнавати в тексті, вживати в реченнях;

розвивальна: удосконалювати фонетику та артикуляцію звуків; розвивати усні комунікативні уміння; розвивати довготривалу й оперативну пам'ять; підвищувати рівень особистої мотивації учнів у вивченні англійської мови; розвивати логічне мислення, здатність до здогадки;

виховна: зацікавити учнів використанням іноземної мови в інших сферах знань.

Обладнання: картки за темою «Сім’я», «Професії», плакат “Present Simple”

Хід уроку

Warm up 1. Sing a song (mp3 “Happy Weekend”)

Revision 2. Read Ex.1, p.50

Presentation 3. Ex.1, p.52 (listen, point and say) 

· Call out number and ask pupils to say what profession is it

· Ask pupils to read an example about the first job

· Ask pupils to describe the second picture, use patterns from Ex.4, p.51

· Pupils describe other pictures. Write the sentences on the board

· Choral reading from the board

Practice 4. a) Ex.2, p. 52 (read and act out the dialogue)

b) ask and answer (pupils read the questions and give their own answers)

5. Ex.2, p. 52 (look and say)

Pay pupils’ attention to adverbs of frequency and time expressions with the present simple.

Memory Game

· Revise family words using the flashcards

· Play a memory game writing the words on the board and swiping out one of them

Pantomime Show a profession

Reading and Speaking 6. Ex.5, p. 53 (read the text, pupils listen and repeat after you. Ask them to tell the class about their own parents)

Writing Ex. p. (workbook)

Ending the lesson

Home Work Read Ex.2, p.52

Lesson 25                                                                                                        дата________

Тема. Підсумковий урок з теми «Я, моя сім’я та друзі.» (тестування)

Мета:

навчальна: повторити й закріпити лексико-граматичні структури, узагальнити вивчений матеріал за темою «Я, моя сім’я та друзі»

розвивальна: розвивати комунікативні компетенції, довільну пам’ять; розвивати здатність узагальнювати вивчений матеріал;

виховна: викликати в дітей бажання вчитися, зацікавленість процесом пізнання; виховувати дисципліну, повагу до однокласників, звичку до системної розумової праці

Обладнання: картки за темою «Сім’я», «Професії»

Хід уроку

Warm up Team Spelling Game using flashcards

Individual test work Ex. p. (workbook)

                              Ex. p. (workbook)

                              Ex. p. (workbook)

                              Ex. p. (workbook)

 

Ending the lesson

Home Work Read Ex.5, p.55

 

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-21; Просмотров: 200; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.015 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь