Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии |
Тема. Зовнішність моїх батьків.
Контроль письма . Мета: навчальна: повторити вивчені раніше лексичні одиниці; питальні структури з дієсловами “have/has got”; активізувати граматичний матеріал; удосконалювати вміння та навички читання, письма, усного мовлення, вміння вести бесіду; розвивальна: розвивати різні типи пам’яті; розвивати кмітливість, логічне мислення й мовленнєву реакцію; розвивати вміння логічно висловлювати свою думку; удосконалювати фонетику та артикуляцію звуків; виховна: виховувати культуру співбесіди. Обладнання: картки за темою «Зовнішність людини» , лялька, Хід уроку Warm up 1. Spelling Shark Revision 2. Read Ex.1, p.62 Practice 3. Ex.2, p.64 · Pupils look at the photos and answer the questions: What people do you see? Are they friends? Is it a family? Are they happy? · Read the text, pupils listen and read in silence · Pupils read the text in a chain · Ask strong pupils to translate difficult sentences · Ask: Who is tall and handsome? Who is nice and kind? Who is funny and happy? · Choral and individual reading Reading 4. Ex.2, p.65 (agree or disagree) 5. Ex.3, p.65 (complete sentences about Jane’s family; ask and answer the questions) 6. Ex.4, p.65 (ask and answer) Speaking7. Ex.5, p.64 (describe your mother or father) Writing Ex. p. (workbook) Ending the lesson Home Work Read Ex.5, p.65
Lesson 31 дата___________ Тема. Узагальнення вивченого матеріалу. Мета: навчальна: практикувати учнів у читанні тексту за темою уроку з добуванням детальної інформації; практикувати всі види мовленнєвої діяльності; ознайомити учнів з новими лексичними одиницями та навчити їх розпізнавати в тексті, вживати в реченнях; розвивальна: удосконалювати фонетику та артикуляцію звуків; розвивати усні комунікативні уміння; розвивати довготривалу й оперативну пам'ять; підвищувати рівень особистої мотивації учнів у вивченні англійської мови; розвивати логічне мислення, здатність до здогадки; виховна: зацікавити учнів використанням іноземної мови в інших сферах знань. Обладнання: картки за темою «Людина. Зовнішність» Хід уроку Warm up 1. Team Spelling Game Revision 2. Read Ex.5, p.65 Presentation 3. Ex.1, p.66 (choose and complete) Extra Game “What is missing?” 4. Ex.1, p.66 (read and match) · Pupils look at the photos and answer the question: What toys do you see? · Read the text, pupils listen and read in silence · Pupils read the text in a chain · Ask strong pupils to translate difficult sentences · Choral and individual reading · Ask: What is Ann’s toy? What is Kim’s toy? What is Tom’s toy? Practice 4. Ex.3, p. 66 (look at the picture, fill in the words in the story) Reading 6. Ex.4, p.67 (complete the sentences) Writing Ex. p. (workbook) Ending the lesson Home Work Read Ex.2, p.66 Lesson 32 дата________ Тема. Підсумковий урок з теми «Людина. Зовнішність.» (тестування) Мета: навчальна: повторити й закріпити лексико-граматичні структури, узагальнити вивчений матеріал за темою «Людина. Зовнішність.» розвивальна: розвивати комунікативні компетенції, довільну пам’ять; розвивати здатність узагальнювати вивчений матеріал; виховна: викликати в дітей бажання вчитися, зацікавленість процесом пізнання; виховувати дисципліну, повагу до однокласників, звичку до системної розумової праці Обладнання: картки за темою «Людина. Зовнішність.» Хід уроку Warm up Team Spelling Game Individual test work Ex. p. (workbook) Ex. p. (workbook) Ex. p. (workbook) Ex. p. (workbook)
Ending the lesson Home Work Revision
Unit 5. Свята та традиції Lesson 33 дата________ Тема. Свята. Моє улюблене свято. Мета: навчальна: презентувати новий лексичний матеріал за темою; практикувати мовні засоби з темою; формувати навички вживання нових ЛО у власному мовленні; вдосконалювати компетенції читання, аудіювання й усного монологічного мовлення; збільшувати обсяг знань про соціокультурну специфіку мови країни, що вивчається; розвивальна: розвивати різні типи пам’яті; розвивати кмітливість, логічне мислення й мовленнєву реакцію; удосконалювати фонетику та артикуляцію звуків; виховна: виховувати уміння концентруватись, слухати інших. Обладнання: картки за темою «Свята», «Пори року», календар Хід уроку Warm up 1. Associations Game (say the name of any of four seasons. Pupils try to think of and write down within two minutes as many holidays as they can) Presentation 2. Listen and order the pictures Ex.1, p.70 · Pupils look at the pictures and name the holidays; · Read and than drill the words, do choral and individual repetition; · Revise the dates of the holidays, using the calendar; · Point to the seasons and ask pupils to say the holidays («Пори року»; · Point to the flashcards and ask pupils to name the seasons, when we celebreate these holidays; · Ask pupils to go to the board and write the season and the holiday which we celebrate this season Practice 3. Ex.2, p.70 · listen and read the text chorally and than in a chain · ask pupils: What is the boy’s favourite holiday? What season is it? What does the boy do this holiday? 4. Ex.3, p.70 (work in pairs, agree or disagree) 5. Ex.4, p.71 (ask and answer) Speaking 6. Ex.5, p.71 (pupils complete the sentences in a chain) Writing Ex. 3 p. 47 (workbook) Ending the lesson Miming Game Home Work Read Ex.2, p.70
Lesson 3 4 дата________ Тема. Вечірка з приводу дня народження. Вивчення граматичної структури have to \ has to Мета: навчальна: організувати ознайомлення з новим лексико-граматичним матеріалом і навчити його вживати у власному мовленні; практикувати учнів описувати когось, щось, запитувати про події у майбутньому часі та відповідати на запитання; вчити висловлювати своє ставлення до когось\чогось; формувати вміння монологічного мовлення з опорою на таблицю; вдосконалювати компетенції читання, аудіювання; розвивальна: розвивати інтелектуальні і пізнавальні здібності, різні типи пам’яті – слухову, зорову, оперативну, тривалу, розвивати увагу, уяву; виховна: виховувати дбайливе ставлення до членів своєї родини. Обладнання: картки за темою «Свята», «Родина», «Дні тижня» Хід уроку Warm up 1. Disappearing items (days of the week using the flashcards) Revision 2. Read Ex.2, p.70 Presentation 3. Ex.1, p.72 - pupils listen and repeat; - play a miming game Practice 4. Ex.2, p.72 (pupils listen, read and act out the dialogue) 5. Ask pupils: -Who has got a birthday? What day is it? Who can come? 6. Ex.3, p.73 (agree or disagree, pair work) Speaking 7. Ex.4, p.73 · Pupils read the days of the week; · Write the days of the week in the correct order (on the right part of the board) · Ask pupils: What does Ann do on Friday\Saturday etc.? write the table on the board to help them
Writing Ex. 2 p. 48 (workbook) Ending the lesson Abracadabra Game Ex.5, p.73 Home Work Ex.1, p.72 (вивчити напам’ять), WB Ex. 1 p. 48 (Вписати літери) Lesson 3 5 дата________ |
Последнее изменение этой страницы: 2019-04-21; Просмотров: 191; Нарушение авторского права страницы