Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии |
Тема. Розвиток навичок монологічного мовлення в темі “ My Room ” .
Мета: навчальна: організувати усне тренування учнів по оперуванню лексичним матеріалом на рівні речення; практикувати учнів у читанні тексту за темою уроку з добуванням детальної інформації; формувати вміння монологічного мовлення на основі прочитаного тексту з опорою на малюнок; розвивальна: розвивати різні типи пам’яті; розвивати здатність самостійно планувати мовленнєвий вчинок шляхом залучення учнів до іншомовної діяльності з використанням лексичних одиниць, що вивчаються; розвивати логічне мислення, здатність до здогадки; удосконалювати фонетику та артикуляцію звуків; виховна: виховувати уміння концентруватись, слухати інших. Обладнання: картки за темою «Помешкання», «Моя сім’я» Хід уроку Warm up 1. Spelling Shark (family) Revision 2. Ex. 2 p. 94 (pupils read the text one by one) Presentation 3. Ex.1, p.96 · Pupils look at the small pictures and name the words · Ask pupils to spell each word, write it down on the board · Pupils stick the pictures to each word · Pupils look at the picture and say how many things they can find Extra Game Yes or No P1: Is it a chair? P2: Yes, it is. It is a chair. P2: Is it a sofa? P3: No, it isn’t. It is not a sofa. It is a desk. ……… Practice 4. Ex.2, p.96 · Drill the words “Pen friend” and “Washington, D.C.” · Ask pupils: What is it? Is it a text? Is it a poem? Get them to identify the type of the text “It is a letter” · Pupils read the text in a chain · Ask pupils questions from the letter? 5. Ex.3, p.97 · pupils imagine they are speaking to Tom, they read the dialogue and complete the questions or the answers · pupils act out the dialogue Writing Ex. 1 p.65 (workbook) Home Work Ex. 2 p. 96 (прочитати), WB Ex. 2 p.65
Lesson 4 8 дата________ Тема. Домашні справи. Мета: навчальна: організувати усне тренування учнів по оперуванню лексичним матеріалом на рівні речення; практикувати учнів у читанні тексту за темою уроку з добуванням детальної інформації; практикувати учнів у спілкуванні у формі діалогу-розпитування; організувати усне тренування учнів по оперуванню Present Simple Tense; розвивальна: розвивати різні типи пам’яті; розвивати здатність самостійно планувати мовленнєвий вчинок шляхом залучення учнів до іншомовної діяльності з використанням лексичних одиниць, що вивчаються; розвивати кмітливість, логічне мислення, здатність до здогадки, мовленнєву реакцію; удосконалювати фонетику та артикуляцію звуків; виховна: виховувати уміння концентруватись, слухати інших. Обладнання: картки за темою «Помешкання», «Моя сім’я», “ Present Simple Tense” Хід уроку Warm up 1. Pantomime (verbs with prepositions: stand at, put down, put under, put on, put in) Revision 2. Ex. 2 p. 96, WB Ex. 2 p.65 (pupils read the text one by one), Presentation 3. Ex.1, p.98 · Pupils look at the pictures and repeat the words under the pictures · Mime the words Practice 4. Ex.2, p.98 · Revise grammar “ Present Simple Tense” · Pupils make sentences using the correct words · Ask strong pupils to write the correct sentences on the board Reading 5. Ex.3, p.99 · Pupils look at the pictures and name them · Pupils complete the sentences in a chain · Do choral and individual reading Speaking 6. Ex.4, p.99 · Pupils match the questions with the answers · Acting out the dialogue 7. Ex.5, p.99 (pupils read and answer the questions one by one) Writing Ex. 1 p.66 (workbook) Home Work Ex. 1 p. 98 (вивчити слова)
Lesson 4 9 дата________ Тема. Узагальнення вивченого матеріалу. Мета: навчальна: організувати усне тренування учнів по оперуванню лексичним матеріалом на рівні речення; практикувати учнів у читанні тексту за темою уроку з добуванням детальної інформації; практикувати учнів у спілкуванні у формі діалогу-розпитування; розвивальна: розвивати різні типи пам’яті; розвивати здатність самостійно планувати мовленнєвий вчинок шляхом залучення учнів до іншомовної діяльності з використанням лексичних одиниць, що вивчаються; розвивати кмітливість, логічне мислення, здатність до здогадки, мовленнєву реакцію; удосконалювати фонетику та артикуляцію звуків; виховна: виховувати уміння концентруватись, слухати інших. Обладнання: картки за темою «Помешкання», «Моя сім’я», “Personal Pronouns” Хід уроку Warm up 1. WB Ex.1, p.67 (Teacher can’t Remember Game) Revision 2. Ex. 1 p. 98 (pantomime) Presentation 3. Ex.1, p.100 (pupils read the text one by one and fill it in with pronouns) 4. Ex.2, p.101 (pair work, agree or disagree) · Mime the words Practice 5. Ex.3, p.101 (pupils choose the correct item to complete the sentences) Reading 6. Ex.4, p.101 (pupils read and complete the sentences in the dialogue) Speaking 7. Ex.5, p.101 (pupils read and answer the questions) Writing Ex. 2 p.67 (workbook) Home Work Ex. 1 p. 100 (прочитати), WB Ex.1, p.67 (вивчити)
Lesson 50 дата________ |
Последнее изменение этой страницы: 2019-04-21; Просмотров: 192; Нарушение авторского права страницы