Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Кафедра психології та педагогіки ННІПП.                                           План проведення заняття:



                                                                                                  «ЗАТВЕРДЖУЮ»

                                                                                                      Завідувач кафедри                       

                                                                                                     кандидат психологічних наук, доцент

                                                                                                     Кущенко І.В. ___________

                        

                                                                                                   «______»____________20 р.

 

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРСЬКОГО ЗАНЯТТЯ

З дисципліни: Педагогіка вищої школи.

ТЕМА 5. Сутність процесу навчання у вищій школі.

Навчальний час: 4 год.

Категорія слухачів: магістри.

Мета заняття: Закріпити, поглибити, систематизувати знання отримані в процесі самостійного опрацювання програми та лекційного матеріалу, розвивати елементи еврістичного мислення і творчого підходу до вирішення теоретичних і практичних проблем вищої освіти; виховувати самостійність мислення, пізнавальну активність, принциповість, патріотизм, наполегливість.

Питання для обговорення:

1. Сутність і структура процесу навчання.

2.Закономірності та принципи процесу навчання у вищому навчальному закладі.

3. Зміст освіти у вищій школі.

4. Зміст навчання у ВНЗ.

5. Особливості методів навчання у вищому навчальному закладі.

6. Форми організації навчання у вищій школі.

 

 

Теми для рефератів :

1. Дидактика як галузь педагогіки вищої щколи.

2. Структура діяльності суб’єктів навчального процесу.

Основні поняття теми: дидактика, процес навчання, структура процесу навчання у ВНЗ, структура діяльності суб’єктів навчального процесу, закономірності навчання, принципи навчання, ступеневість вищої освіти, навчальний план, навчальна програма, підручник.

 

Навчальне обладнання: відеомагнітофон, мультимедійна презентація, діапроектор.

Наочні засоби, роздатковий матеріал: опитувальник, методичні рекомендації, схеми.

Література: Алексюк А.М. Педагогіка вищої школи, - К., 1998., Вітвицька С.С. Основи педагогіки вищої школи, - К., 2003., Галузинський В.М., Євтух М.Б. Основи педагогіки та психології вищої школи в Україні.- К., 1995. Фіцула М.М. Педагогіка вищої школи: Навчальний посібник для магістрів. – К. Академвидав, 2007. Юрченко В.І. Оптимізація взаємозв'язку у системі «студент-викладач». - К., 1997.

 

                                          План проведення заняття:

1. Організаційний момент. Підготовка до заняття. Перевірка присутніх на занятті. Активізація пізнавальних процесів. Актуалізація знань. Оголошення теми і мети заняття.                                                                     10-14 хв.

2. Основна частина. Обговорення питань семінарського заняття. Заслуховування рефератів. Перевірка виконання завдань рекомендованих для самостійної роботи.

Перевірка завдань рекомендованих для оргаізації самостійної роботи:

1. В чому полягає сутність навчання у ВНЗ?

2. Порівняйте особливості навчання в середній загальноосвітній школі і вищому навчальному закладі.

3. Назвіть і проаналізуйте основні категорії дидактики вищої школи.

4. Розкрийте зміст закономірностей та принципів навчання у вищому навчальному закладі.

5. В якій частині Закону України «Про вищу освіту» йде мова про зміст освіти у ВНЗ?

6. Назвіть відомі Вам методи та форми організації навчання у вищому навчальному закладі.

7. Порівняйте методи навчання у вищому навчальному закладі та середній загальноосвітній школі.

8. За якими критеріями (принципами) відбувається класифікація методів навчання у вищій школі?

9. Яку роль відіграють засоби навчання в організації навчального процесу у вищій школі?

10. В яких нормативних документах визначаються методи і форми організації навчального процесу у ВНЗ?

  • Додаткові завдання і запитання проблемного характеру 120-140 хв. 

3.Підведення підсумків заняття. Узагальнення. Короткий аналіз виступів. Оцінювання.

4.Заключення. Вказівки, рекомендації, поради щодо оптимізації організації навально-виховного процесу.                                                   10-14 хв.

 

Викладач: Ніколенко Д.О.

 

 

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
 НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ВНУТРІШНІХ СПРАВ


Кафедра психології та педагогіки ННІПП

                                                                                                  «ЗАТВЕРДЖУЮ»

                                                                                                      Завідувач кафедри                       

                                                                                                     кандидат психологічних наук, доцент

                                                                                                     Кущенко І.В. ___________

                        

                                                                                                   «______»____________20 р.

 

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ПРАКТИЧНОГО ЗАНЯТТЯ

З дисципліни: Педагогіка вищої школи.

Тема № 5. Сутність процесу навчання у вищій школі.

Навчальний час: 6 год.

Категорія слухачів: магістри.

Мета заняття: на основі здобутих знань формувати уміння і навички організації і планування науково-педагогічної діяльності викладача, проведення навчальних занять, оцінювання і корекції навчально-виховної діяльності. Розвивати елементи еврістичного мислення і творчого підходу до вирішення теоретичних і практичних проблем вищої освіти; виховувати самостійність мислення, пізнавальну активність, принциповість, патріотизм, наполегливість.

 

Вид заняття: 6 години практичних занять

Питання для опрацювання:

1. Актуалізуйте знання про традиційні і інноваційні методи навчання у вищій школі.

2. Порівняйте і визначте характерні відмінності між традиційними та інноваційними методами навчання у вищій школі.

3. Ознайомтесь із методикою оцінки навчального заняття (Додаток 1).

4. Підготуйте конспект лекції на довільну тему (Додаток 2).

5. Підготуйте методичну розробку проведення семінарського заняття на довільну тему(Додаток 2).

6. Підготуйте методичну розробку проведення практичного заняття на довільну тему(Додаток 2).

7. Розробіть сценарій ділової гри. Підготуйтесь до її проведення.

8.Підготуйте та презентуйте мультимедійну презентацію однієї із тем начального курсу.

Основні поняття теми: педагогічна діяльність, педагогічна професія, структура педагогічної діяльності викладача, педагогічний професіоналізм.

Опрацювати рекомендовану літературу: 1, 6, 10, 15, 22, 29, 30.

Ключові терміни та поняття теми: педагогічна діяльність, педагогічна професія, структура педагогічної діяльності викладача, педагогічний професіоналізм.

 

Навчальне обладнання: відеомагнітофон, мультимедійна презентація, діапроектор.

Наочні засоби, роздатковий матеріал: опитувальник, методичні рекомендації, схеми.

Література: Алексюк А.М. Педагогіка вищої школи, - К., 1998., Вітвицька С.С. Основи педагогіки вищої школи, - К., 2003., Галузинський В.М., Євтух М.Б. Основи педагогіки та психології вищої школи в Україні.- К., 1995. Фіцула М.М. Педагогіка вищої школи: Навчальний посібник для магістрів. – К. Академвидав, 2007. Юрченко В.І. Оптимізація взаємозв'язку у системі «студент-викладач». - К., 1997.

                                          План проведення заняття:

1. Організаційний момент. Підготовка до заняття. Перевірка присутніх на занятті. Активізація пізнавальних процесів. Актуалізація знань. Оголошення теми і мети заняття.                                                                     5-7 хв.

2. Основна частина. Обговорення питань семінарського заняття. Заслуховування рефератів. Перевірка виконання завдань рекомендованих для самостійної роботи.

Завдання для організації самостійної роботи:

  1. Розробіть і продемонструйте мультимедійну презентацію теми.
  2. В чому полягає сутність навчання у ВНЗ?
  3. Порівняйте особливості навчання в середній загальноосвітній школі і вищому навчальному закладі.
  4. Назвіть і проаналізуйте основні категорії дидактики вищої школи.
  5. Розкрийте зміст закономірностей та принципів навчання у вищому навчальному закладі.
  6. В якій частині Закону України «Про вищу освіту» йде мова про зміст освіти у ВНЗ?
  7. Назвіть відомі Вам методи та форми організації навчання у вищому навчальному закладі.
  8. Порівняйте методи навчання у вищому навчальному закладі та середній загальноосвітній школі.
  9. За якими критеріями (принципами) відбувається класифікація методів навчання у вищій школі?
  10. Яку роль відіграють засоби навчання в організації навчального процесу у вищій школі?
  11. В яких нормативних документах визначаються методи і форми організації навчального процесу у ВНЗ?
  12. Назвіть відомі Вам методи та форми організації навчання у вищому навчальному закладі.
  13. Порівняйте методи навчання у вищому навчальному закладі та середній загальноосвітній школі.
  14. За якими критеріями (принципами) відбувається класифікація методів навчання у вищій школі?
  15. Розкрийте сутність поняття «контролю та оцінки знань, умінь та навичок знань».
  16. Поясніть в чому специфіка контролю та оцінювання знань в умовах кредитно-модульної технології навчання?
  17. Дайте загальну характеристику поняттям «контроль» і «оцінювання» знань, умінь і навичок студентів у ВНЗ.

 

  • Додаткові завдання і запитання проблемного характеру 60-70 хв.

                   

3. Підведення підсумків заняття. Узагальнення. Короткий аналіз виконаної роботи. Оцінювання.

4. Заключення. Вказівки, рекомендації, поради щодо оптимізації організації навально-виховного процесу.                                                          5-7 хв.

 

Викладач: Ніколенко Д.О.

 

СПИСОК РЕКОМЕНДОВАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ДО                     ДИСЦИПЛІНИ

Основна(базова) література

1.Про освіту : Закон України № 1060-ХІІ від 23.05.1991 р. // Відомості Верховної Ради УРСР . – 1991. – N 34. – Ст. 451.

2.Про внесення змін і доповнень до Закону України «Про освіту» : Закон України N 100/96-ВР від 25.03.1996 р. // Відомості Верховної Ради. – 1996. – N 21. – Ст. 84.

3. Закон України «Про вищу освіту» : чинне законодавство (ОФЦ. ТЕКСТ). – К.: ПАЛИВОДА А. В. 2014. – 100 с. – (Закони України).

4.Про Національну доктрину розвитку освіти : Указ Президента України N 347/2002 від 17.04.2002 р.

5.Про Державну національну програму «Освіта» («Україна XXI століття») : Постанова Кабінету Міністрів України № 896 від 03. 11.2004 р.

6.Про затвердження Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах : Наказ МОН України N 161 від 02.06.1993 р. : державна реєстрація: від 23.11.1993 р. N 173.

7.Про затвердження Положення про вищі навчальні заклади МВС : Наказ МВС України N 62 від 14.02.2008 р.

8.Про затвердження Положення про освітньо-кваліфікаційні рівні (ступеневу освіту) : Постанова Кабінету Міністрів України N 65 від 20.01.1998 р.

9.Про затвердження Положення про державний вищий заклад освіти : Постанова Кабінету Міністрів України N 1074 від 5.09.1996 р.

10.Про Положення про національний заклад (установу) України : Указ Президента України N 1334/2004 (1334/2004) від 02.11.2004 р.

11.Про затвердження Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах МВС України : Наказ МВС України № 69 від 14.02.2008 р.

12.Про проведення педагогічного експерименту з кредитно-модульної системи організації навчального процесу : Наказ МОН України N 48 від 23 січня 2004 р.

13.Про затвердження Національної рамки кваліфікацій України: Постанова Кабінету Міністрів України N 1341від 23 листопада 2011 р.

14.Про утворення міжвідомчої робочої групи з питань розроблення та впровадження Національної рамки кваліфікацій, яка затверджує відповідне Положення та План заходів : Постанова Кабінету Міністрів України N 1225 від 29 грудня 2010 р.

15.Про затвердження форм документів з підготовки кадрів у вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації : Наказ МОНмолодьспорту України № 384 від 29 березня 2012 р. : реєстр в Міністерстві юстиції від 3 травня 2012 р. за № 711/21024.

Монографіі

16.Велитченко Л. К. Педагогічна взаємодія: теоретичні основи психологічного аналізу / Південний науковий центр АПН України. – О. : ПНЦ АПН України, 2005. – 302 с.

17.Корсак К. В. Освіта і суспільство, людина в ХХІ столітті: інтегрально-філософський аналіз: Монографія. – К.-н.: Вид-во НДПУ ім. М.Гоголя, 2004.– 224 с.

18.Лігоцький А. О. Теоретичні основи проектування сучасних освітніх систем: Монографія. – К.: Техніка, 1997. – 210 с.

19.Яворська Г. Х. Соціально-професійна зрілість курсантів вищих закладів освіти МВС України: Монографія. – Одеса: ПЛАСКЕ ЗАТ, 2005. – 408 с.

 

Підручники

20.Алексюк А. М. Педагогіка вищої освіти України: Історія. Теорія: Підручник для студентів, аспірантів та молодих викладачів вузів / Міжнародний фонд «Відродження». – К.: Либідь, 1998. – 558 с.

21.Андрущенко В. П., Бех І. Д., Волощук І. С., Глузман О. В., Гузій Н. В., Дем’яненко Н. М. Педагогіка вищої школи: підручник / АПН України; Інститут вищої освіти / Василь Григорович Кремень (ред.). – К. : Педагогічна думка, 2009. – 256 с.

22.Вітвицька С. С. Основи педагогіки вищої школи: Підручник за модульно-рейтинговою системою навчання для студентів магістратури. – Київ: Центр навчальної літератури, 2006. – 384 с.

23.Подласый И. П. Педагогика: Учебник для студентов высших учебных заведений. Новый курс. В 2 кн. – М.: «ВЛАДОС», 2001. – Кн.1. – 574с. Кн.2. – 235 с.

Навчальні посібники

24.Алексюк А. М. Педагогіка вищої школи. – К., 1993. – 217 с.

25.Веретенко Т. Г., Манойло І. С. Педагогічний тренінг: Навч. посібник для студ. ВНЗ / Харківський національний ун-т ім. В.Н.Каразіна. – 2.вид., перероб. та доп. – Х.: ХНУ ім.В.Н.Каразіна, 2006. – 127 с.

26.Галузинський В. М., Євтух М. Б. Основи педагогіки та психології вищої школи в Україні: Навч. посібник для викладачів та аспірантів вузів / ІСДО; Київський лінгвістичний ун-т. – К. :ІНТЕЛ, 1995. – 168 с.

27.Гура О. І. Педагогіка вищої школи: вступ до спеціальності: Навчальний посібник. – Київ: Центр навчальної літератури, 2005. – 224 с.

28.Журавський В.С. Вища освіта як фактор державотворення і культури в Україні. – К.: Видавничий Дім «Ін Юре», 2003. – 416 с.

29.Кузьмінський А. І. Педагогіка вищої школи : навч. посіб. / А. І. Кузьмінський. - К. : Знання, 2012. – 486 с.

30.Кудіна В. В., Соловей М. І., Спіцин Є. С. Педагогіка вищої школи: навч. посібник для студ. вищих навч. закл. – 2-ге вид., доп. і переробл. – К. : Ленвіт, 2007. – 194 с.

31.Марушкевич А.А., Кошечко Н.В. Педагогіка вищої школи: навч. посіб. / Київський національний ун-т ім. Тараса Шевченка. – К. : ВПЦ «Київський університет», 2007. – 80 с.

32.Ортинський В.Л. Педагогіка вищої школи : Навчальний посібник. – Львів : ЦУЛ, – 2009. – 470 с.

33.Л. І., Леонський В. Д., Леонська Г. І. Тестові технології у навчальному закладі: Метод. посібник / О.І. Ляшенко (наук.ред.). – К. : [ТОВ «Майстерня книги», 2006. – 217 с.

34.Педагогіка вищої школи: Навчальний посібник / З.Н. Курлянд, Р.І. Хмелюк, А.В.Семенова та ін.; За ред. З.Н. Курлянд.- 3-тє вид.,перероб. і доп.–К.: Знання, 2007.– 495 с.

35.Руснак І. С., Іванчук М. Г Педагогіка і психологія вищої школи: навч.-метод. посіб. / Чернівецький національний ун-т ім. Юрія Федьковича. – Чернівці : Рута, 2008. – 176 c.

36.Фіцула М. М. Педагогіка вищої школи : навч. посіб. / М. М. Фіцула. - К. : Академвидав, 2010. - 454 с. [Ч 481; Ф 66].

37.Чернілевський Д. В., Томчук М. І. Педагогіка та психологія вищої школи: Навч. посібник для студ. вищих навч. закл. / Вінницький соціально-економічний ін-т Ун-ту «Україна». – Вінниця, 2006. – 402 с.

38.Шпильовий В. Д., Жила В.Г. Створення тестів та проведення тестового контролю якості підготовки. Луганськ, Вид-во Східноукра.держ.ун-ту. 1997. – 78 с.

Автореферати дисертацій

(режим доступу до електронного сайту Національної бібліотеки імені В. І. Вернадського: http :// www . nbuv . gov . ua / )

39.Блистів О. М. Організаційно-методичні засади планування навчального процесу у вищих педагогічних навчальних закладах: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.06 / НАПН України, Ун-т менедж. освіти. — К., 2010. — 20 с.

40.Дворнікова Н. С. Педагогічні умови модернізації навчально-виховного процесу у вищих навчальних закладах: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / Національний педагогічний ун-т ім. М.П.Драгоманова. – К., 2009. – 19 с.

41.Комишан А. І. Визначення освітнього рейтингу курсантів вищих військових навчальних закладів в умовах модульної системи навчання: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / Луганський національний педагогічний ун-т ім. Тараса Шевченка. – Луганськ, 2005. – 20 с.

                        Додаткова література

Збірники наукових конференцій, статей

42.Андрущенко В. Університетська автономія: нові виклики // Вища освіта України. – 2014. – №1. – С. 5-14.

43.Андрущенко В. Філософія в педагогічному процесі:статус та функціональне визначення // Вища освіта України. – 2015. – №1. – С. 5-12.

44.Андрущенко В. Інтеграція цінностей: педагогічний досвід Європи. Стаття перша. Велика хартія Університетів // Вища освіта України. – 2013. - № 1. - C. 3-8.

45.Морозов В. Педагогічний процес як просвітництво і дослідницька діяльність // Вища освіта України. – 2013. - № 1. - С. 28-39.

46.Кремень В.Г. Методологічно і науково забезпечувати розвиток інноваційної освіти:доповідь про діяльність НАПН України у 2012 р. та завдання на 2013 р. // Педагогіка і психологія – 2013.- № 2. - С. 2-9.

47.Коваленко В. Дидактологістика у вищій школі: критерії та стандарти текстовізованого розуму // Вища освіта України. – 2014. – №2. – С. 28-36.

48. Швець В. Психолого-педагогічні аспекти управління навчальною діяльністю студентів з використанням дистанційних технологій навчання // Вища освіта України. – 2015. – № 2. – С. 37- 44.

 

Словники, довідники

49.Енциклопедія освіти / В.Г. Кремень (голов.ред.). – К. : Юрінком Інтер, 2008. – 1040 с.

                                    Інформаційні ресурси

50.Національний Темпус-офіс в Україні. – Режим доступу до сайту: http://tempus.org.ua/uk/vyshha-osvita-ta-bolonskyj-proces.html

51.Офіційний сайт ЮНЕСКО [Електронний ресурс]. – Режим доступу до сайту : http: //www.unesco.org/

52.Офіційний сайт Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України [Електронний ресурс]. – Режим доступу до сайту : http://www.mon.gov.ua.

 

9. Приблизний перелік питань для підсумкового контролю

  1. Педагогіка вищої школи, як наука.
  2. Особистісно-орієнтована парадигма освіти на сучасному етапі.
  3. Педагогічна діяльність вищого навчального закладу.
  4. Характеристика методів емпіричного дослідження.
  5. Управління вищою освітою.
  6. Культура педагогічного спілкування - важливий фактор підвищення якості та ефективності педагогічного процесу.
  7. Основні етапи педагогіки, як науки.
  8. Загальна характеристика студентів вищого навчального закладу.
  9. Педагогіка, як наука, її методологічні основи, та зв`язок з іншими науками.
  10. Класифікація студентів вищого навчального закладу.
  11. Предмет, об`єкт та категорійний апарат педагогіки вищої школи.
  12. Професійне самовдосконалення майбутніх фахівців.
  13. Педагогічна техніка, як складова педагогічної майстерності.
  14. Завдання педагогіки вищої школи на сучасному етапі.
  15. Завдання і напрями діяльності вищого навчального закладу.
  16. Принципи управління вищим навчальним закладом.
  17. Структура системи вищої освіти в Україні.
  18. Характеристика основних філософських концепцій освіти.
  19. Принципи та етапи педагогічного дослідження.
  20. Особливості розвитку вищих навчальних закладів України в XX – на початку XXI століття.
  21. Вимоги до особистості викладача вищого навчального закладу.
  22. Історія розвитку вищої школи в Україні.
  23. Характеристики методів кількісного оброблення результатів педагогічних досліджень.
  24. Педагогічна майстерність викладача вищого навчального закладу.
  25. Загальні засади побудови вищої освіти в Україні.
  26. Предмет, об`єкт, функції та завдання дидактики вищої школи.
  27. Сутність і структура процесу навчання у вищій школі.
  28. Сутність діяльності викладача вищої школи.
  29. Сутність діяльності студента (учення).
  30. Закономірності дидактики вищої школи.
  31. Принципи дидактики вищої школи.
  32. Ступневість вищої освіти.
  33. Нормативні документи, що визначають зміст вищої освіти.
  34. Зміст навчального плану, навчальної програми і підручника вищої школи.
  35. Характеристика словесних методів навчання.
  36. Характеристика наочних методів навчання.
  37. Характеристика практичних методів навчання.
  38. Типи навчання, їх характеристики.
  39. Розвиток і становлення організаційних форм навчання.
  40. Характеристика методів навчання за характером логіки пізнання.
  41. Характеристика методів навчання за рівнем самостійної розумової діяльності.
  42. Сутність поняття “форми організації навчання”. Характеристика форм навчання.
  43. Принципи, види і методи аналізу й оцінювання навчальних досягнень слухачів.
  44. Лекція, її функція і класифікація.
  45. Види семінарів, вимоги до їх організацій.
  46. Форми самостійної роботи.
  47. Форми індивідуальної роботи.
  48. Організація і проведення практичного заняття у ВНЗ.
  49. Дистанційна система освіти.
  50. Методи та форми активізації навчального процесу.
  51. Структура управління вищим навчальним закладом.
  52. Студентське самоврядування.
  53. Загальні методи виховання.
  54. Особливості реалізації вимог принципу гуманізму в процесі навчально-виховної діяльності вищих навчальних закладів.
  55. Функції і завдання куратора академічної групи.
  56. Методика виховної роботи куратора в академічній групі.
  57. Форми виховної роботи.
  58. Закономірності і принципи виховання.
  59. Процес виховання, його завдання, етапи і управління ним.
  60. Форми методичної роботи у вищому навчальному закладі.
  61. Органи громадського самоврядування у вищих навчальних закладах.
  62. Основні напрями виховання студентської молоді.
  63. Структура вищого навчального закладу.
  64. Зміст методичної роботи у вищому навчальному закладі.
  65. Керівництво методичною роботою у вищому навчальному закладі.
  66. Методи стимулювання діяльності і поведінки студента.
  67. Діалектика становлення і розвитку студентського колективу: академічної групи, курсу, факультету, ВНЗ.
  68. Принципи управління вищим навчальним закладом.
  69. Вчена рада вищого навчального закладу.
  70. Моральне виховання студентів.
  71. Трудове, економічне виховання студентів.
  72. Правове виховання студентів.
  73. Естетичне виховання студентів.
  74. Фізичне виховання студентів.
  75. Підготовка студентів до сімейного життя. Гендерний аспект виховання.
  76. Освітньо-професійна програма підготовки спеціаліста.
  77. Освітньо-кваліфікаційна характеристика спеціаліста.
  78. Диференційоване навчання у вищій школі.
  79. Проблемне навчання у вищій школі.
  80. Проблемне навчання у вищій школі.
  81. Ігрові технології навчання.
  82. Інформаційні технології навчання.
  83. Кредитно-модульна система організації навчання.
  84. Особистісно-орієнтоване навчання у вищій школі.
  85. Компоненти, функції і види контролю.
  86. Методи і форми контролю.
  87. Оцінювання результатів навчально-пізнавальної діяльності студентів.
  88. Факультативи, спецкурси і спецсемінари як форми організування навчання.
  89. Науково-дослідна робота студентів.
  90. Навчальна і виробнича практика студентів.

 

Додатки

Додаток 1


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-05-08; Просмотров: 181; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.067 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь