Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Обсяги робіт по перевірці та ремонту гальмівного обладнання під час технічного обслуговування ТО-1 та ТО-2 пасажирських вагонів



25.1.1 Під час технічного обслуговування ТО-1 пасажирських вагонів необхідно очистити усі пристрої гальма зовні від бруду, льоду, снігу та оглянути.

25.1.2 Перевірити стан повітророзподільника, електроповітророзподільника та електричного ланцюга керування (робочий і контрольний проводи, клемні коробки).

На вагонах з дисковими гальмами  перевірити:

- стан поверхонь тертя дисків;

- кріплення, відсутність механічних пошкоджень та наявність деталей дискового гальма, у тому числі й накладок (візуально);

- відсутність пошкоджень захисних гумових елементів кліщового механізму;

- справність і дію ручного гальма, звертаючи увагу на легкість приведення в дію і притиснення гальмівних накладок до дисків;

- товщину накладок дискових гальм. Композиційні накладки товщиною               5 мм і менше підлягають заміні;

- зазори між обома накладками і диском. Сумарний зазор повинен бути в межах 3±1 мм;

- дію протиюзного пристрою;

- кріплення, відсутність механічних пошкоджень протиюзного датчика та кабелю живлення;

- щільність повітропроводу.

25.1.3 Несправні вузли і деталі пневматичного й електропневматичного гальмівного обладнання замінити на справні, недостаючи – поставити.

У випадку заміни колісних пар через наявність повзунів, наварів, вищербин замінити повітророзподільник, електроповітророзподільник та перемикальний клапан для виявлення причин їхнього утворення, важільну передачу відрегулювати згідно вимог таблиці 25.1, таблиці Б.1 (додаток Б), таблиці 27.1, таблиці 27.2 та таблиці 27.3.

     При відпущеному гальмі відрегулювати зазори між ободами та колодками за допомогою фіксаторів.

25.1.4 Гальмівну важільну передачу вагонів із колодковими  гальмами  оглянути, виявлені несправності усунути, перевірити правильність її регулювання. Ушкоджені і нестандартні валики, шайби, втулки, чеки гальмівних колодок замінити справними стандартними. На місце відсутніх, а також замість нестандартних шплінтів ставити нові стандартні.

25.1.5 На вагонах з дисковими гальмами ручне гальмо оглядають на предмет відсутності послаблення кріплень оболонок тросів на рамі візка і вагона, а металевих тросів – до важелів ручного гальма на гальмівних блоках і до приводу на вагоні.

25.1.6 На вагонах з дисковими гальмами перевірити стан поверхонь тертя гальмівних дисків, кріплення дисків до маточини і кріплення гальмівних накладок у башмаку. Не допускаються:

- тріщини в зварних швах і в основному металі корпуса кліщового механізму;

-  тріщини на поверхнях тертя гальмівних дисків;

- переміщення гальмівних накладок у пазах башмака.

25.1.7 На вагонах із дисковими гальмами треба перевірити стан і кріплення трубопроводів і гумових трубок на візках. Не допускається пошкодження або відсутність передбаченого кріплення. Перевірити герметичність і відсутність витоку повітря із пневматичної системи омилюванням з’єднань і візуально. Наявність бульбашок, що свідчить про виток повітря, не допускається.

Під час проведення ТО-1, вагонів побудови ВАТ «КВБЗ», виконувати вимоги до дискових гальм згідно з 6.2  ЦЛ-0084.

Під час ТО-2 у дискових гальмах додатково перевірити наявність та стан елементів кріплення (втулок, кілець, болтів, гайок, шплінтів, тарілчастих пружин) фрикційних кілець, недостаючи встановити, пошкоджені або несправні замінити. Провертання пружних роздільних втулок в отворах вінця і маточини не є бракувальною ознакою. Зломи, тріщини і втрата пружності тарільчастих пружин, встановлених під головки болтів і гайок, не допускаються. Перевірити кріплення осьових датчиків протиюзного пристрою.

25.1.8  Перевірити справність стоп-кранів відкриванням та закриванням. Справні стоп-крани опломбувати.

25.1.9 Перевірити надійність закріплення гальмівного циліндра, повітророзподільника, запасного резервуара, повітропроводу і деталей підвішування гальмівної важільної передачі. Послаблене кріплення підтягнути, недостаючи деталі кріплення поставити.

25.1.10 Перевірити монтаж електропневматичного гальмівного обладнання. Відхилення від креслеників і технічних умов на монтаж не допускаються.

25.1.11 Перевірити щільність гальмівної пневматичної системи.

25.1.12 Після поточного ремонту вагона з відчепленням його від рухомого складу проводиться приймання гальмівного обладнання на вагоні відповідно до розділу 29 цього нормативного документу. В разі справної дії пневматичного гальма і ЕПГ перевірка електричних ланцюгів, вимір опору ізоляції і випробування на пробій не проводяться.

Примітка. Для з’єднання гальмівних приладів з трубопроводом магістралі дозволяється використовування гумо-текстильного рукава Р36 з биркою підприємства-виробника або АКП про випробування, як і для рукава 369А.

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-05-08; Просмотров: 162; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.013 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь