Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Ремонт гальмівного обладнання під час капітально-відновлювального ремонту пасажирських вагонів



25.7.1 Під час КВР пасажирських вагонів усе гальмівне обладнання, включаючи повітропроводи, деталі кріплення гальмівного обладнання, запобіжні (підтримуючі) пристрої, повідки випускних клапанів з вагона демонтувати і направити у відповідні ремонтні підрозділи.

25.7.2 Кронштейни для кріплення пневматичного гальмівного обладнання, повітропроводів та елементів гальмівної важільної передачі маютьі бути відновлені до розмірів креслеників або замінені новими.

25.7.3 Проводи ЕПГ мають бути замінені новими.

25.7.4 Після капітально-відновлювального ремонту приймання гальмівного обладнання на вагоні проводиться відповідно до розділу 47 цього нормативного документу.

 

 

ЗАГАЛЬНІ ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДО ГАЛЬМІВНОГО ОБЛАДНАННЯ  І МОНТАЖУ  ЙОГО  НА ВАГОНАХ  ДЛЯ УСІХ  ВИД ІВ ПЛАНОВОГО  РЕМОНТУ  І  ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ  ПАСАЖИРСЬКИХ ВАГОНІВ

 

Загальні вимоги

 

26.1.1 На вагони для всіх видів планового ремонту і технічного обслуговування необхідно встановлювати тільки дозволене в установленому порядку гальмівне обладнання.

Кронштейни для кріплення гальмівного обладнання на вагоні і його візках має бути справними і відповідати конструкторській документації на конкретний тип вагона і візка.

26.1.2 Шплінти у вузлах кріплення гальмівного обладнання необхідно ставити тільки нові. Під час встановленні шплінта розводити необхідно обидві його гілки на кут між ними від 60° до 90°.

26.1.3 Фільтри і пиловловлюючі сітки гальмівних приладів і камер необхідно встановлювати на вагон тільки нові або очищені в умовах АКП (АВ), або спеціально відведених дільницях – промиті гасом з наступним їх просушуванням і продувкою стислим повітрям, а в разі планових видів ремонту – тільки нові і попередньо продуті стислим повітрям.

26.1.4 Усі гумові деталі, що входять у гальмівне обладнання вагона, необхідно встановлювати в залежності від стану та з урахуванням терміну придатності:

- трубки гумо-текстильні – 6 років;

- трубки гумо-кордові високого тиску – 5 років;

- кільця ущільнювальні – 3 роки;

- манжети гальмівних циліндрів – 5 років;

- манжети всіх типів і діафрагми в гальмівних приладах – 3 роки;

- манжети всіх типів і діафрагми в гальмівних приборах (реле тиску, сигналізаторах тиску і клапанах скидальних трьохпозиційних) – 3 роки;

- прокладки (ущільнення) усіх типів у гальмівних приладах – 5 років;

- чохли гумові гальмівних циліндрів – 5 років.

Термін служби гумових деталей обчислюється від дати виготовлення (рельєфний відбиток на деталі), не враховуючи рік виготовлення.

Гумові та гумо-текстильні вироби, що не мають клейма-відбитка з датою виготовлення, ставити в гальмівні прилади заборонено.

Прокладки та ущільнення, на які згідно з конструкторською документацією не наноситься клеймо-відбиток з датою виготовлення, необхідно ставити в гальмівні прилади в залежності від стану – підрізи, розшарування, залишкові деформації, зміни форм на них не допускаються.

Гумові деталі, термін придатності яких минає в гарантійний міжремонтний період, в разі планових ремонтів мають бути замінені новими.

26.1.5 Заміна повстяних кілець, що входять у гальмівне обладнання, проводиться в залежності від їхнього стану, під час КВР і КРП замінити новими.

26.1.6 Муфти, трійники, кінцеві та роз’єднувальні крани, стоп-крани, зворотні клапани, ніпелі мають бути нагвинчені на всю довжину різьби і закріплені контргайками. Муфти мають бути закріплені контргайками по обидва боки.

Різьби всіх виробів (втому числі нових) перевіряються різьбовими калібрами .

26.1.7 Ущільнення різьбових з’єднань труб, згонив, стоп-кранів, кінцевих і роз’єднувальних кранів, з’єднувальних рукавів необхідно виконувати із застосуванням мастила ВНИИНП-232 або інших мастил, використання яких узгоджене з Укрзалізницею, з підмотуванням повсті із льону або чесаних конопель.

26.1.8 Усе гальмівне обладнання необхідно кріпити жорстко.

26.1.9 Конструкція і розміри тяг і затяжок гальмівної важільної передачі повинні відповідати конструкторській документації на конкретний тип вагона.

26.1.10 Під час складання всі шарнірні з’єднання і вузли тертя гальмівної важільної передачі, включаючи деталі стоянкового і ручного гальма, мають бути змащені.

Рекомендовані для використання мастила приведені в таблицях 7.1 і 7.2.

26.1.11 На валики гальмівної важільної передачі необхідно встановлювати стандартні шайби і шплінти. Шплінти необхідно ставити нові, розводити необхідно обидві гілки шплінта на кут між ними від 60° до 90°. Повторне використання шплінтів заборонене.

Відстань між шайбою і шплінтом у шарнірних з’єднаннях гальмівної важільної передачі має бути не більшою ніж 3 мм.

Допускається регулювати цей розмір постановкою не більше однієї додаткової шайби необхідної товщини, з таким же діаметром отвору, як і в основної шайби.

Валики, розташовані вертикально, мають бути поставлені головками наверх, а встановлені горизонтально, мають бути повернуті шайбами назовні від поздовжньої осі вагона. Горизонтальні валики, розташовані на поздовжній осі вагона, повинні бути повернуті головками в одну сторону.

26.1.12 Вихід штока гальмівного циліндра вагона в разі повного службового гальмування має відповідати значенням, приведеним у таблиці 25.1.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-05-08; Просмотров: 191; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.013 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь