Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии |
Формула Бернуллі. Теорема Лапласа.
Деталь бракована з ймовірністю 0, 3. Знайти ймовірності: а) що з 5 деталей 2 браковані; б) з 60 деталей 15 бракованих; в) з 80 деталей більш 10 бракованих. Дискретні випадкові величини. Випадкова величина задана законом розподілу:
Знайти: , , , , , , . 6. Неприривні випадкові величини. Функція розподілу випадкової величини має вигляд:
Знайти: щільність розподілу , , , , . 7. Нормальний розподіл. Щільність розподілу випадкової величини має вигляд: Знайти: , , , . Донбаська національна академія будівництва та архітектури
Навчальний предмет: «Прикладна математика» Семестр ІV Спеціальність: «Інженери-механіки»
Розрахунково-графічна робота № 8 ТЕОРІЯ ЙМОВІРНОСТЕЙ Варіант 23. Класичне визначення ймовірності. З коробки, в якій лежать 5 шоколадних цукерок, 15 карамельок. Навмання виймають 5 цукерок. Знайти ймовірність, що серед цих п`яти цукерок буде: а) 2 шоколадні цукерки; б) 3 шоколадні цукерки; в) хоча б одна шоколадна цукерка.
Теореми складання та множення. Три стрільця стріляють по цілі. Ймовірність, що в ціль влучить перший 0, 8, другий 0, 7, третій 0, 6. Знайти ймовірність: а) в ціль влучне тільки один з них; б) всі влучать в ціль; в) хоча б один влучне в ціль.
Формула повної ймовірності і формула Байеса. Електролампи виготовляються на 3 заводах. Перший завод виробляє 45% загального кількості електроламп, другий – 40%, третій – 15%. Виріб першого заводу містить 80% стандартних ламп, другого – 85%, третього – 90%. В магазини надходить вироби всіх трьох заводів. Яка ймовірність, що куплена в магазині лампа з`явиться стандартною? Формула Бернуллі. Теорема Лапласа. Виріб стандартний з ймовірністю 0, 8. Знайти ймовірності: а) з 5 виробів 4 стандартні; б) з 60 виробів 40 стандартні; в) з 100 виробів стандартними з`являються більш 80 виробів.
Дискретні випадкові величини. Закон розподілу випадкової величини має вигляд:
Знайти: , , , , , , , . Неприривні випадкові величини. Функція розподілу випадкової величини має вигляд:
Знайти: , , . Нормальний розподіл. Вага виробу представляє собою випадку величину, маючи нормальний розподіл з середнім значенням 900 г і середнім квадратичним відхиленням 10г. Знайти ймовірності, що: а) вага виробу знаходиться в межах від 880 до 910г.; б) вага виробу відрізняється від середнього не більш чим на 5 г.
Донбаська національна академія будівництва та архітектури
Навчальний предмет: «Прикладна математика» Семестр ІV Спеціальність: «Інженери-механіки»
Розрахунково-графічна робота № 8 ТЕОРІЯ ЙМОВІРНОСТЕЙ Варіант 24.
|
Последнее изменение этой страницы: 2019-04-09; Просмотров: 299; Нарушение авторского права страницы