Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Тема. Підсумковий урок з теми «Помешкання» (тестування)



Мета:

навчальна: повторити й закріпити лексико-граматичні структури, узагальнити вивчений матеріал за темою «Помешкання»

розвивальна: розвивати комунікативні компетенції, довільну пам’ять; розвивати здатність узагальнювати вивчений матеріал;

виховна: викликати в дітей бажання вчитися, зацікавленість процесом пізнання; виховувати дисципліну, повагу до однокласників, звичку до системної розумової праці

Обладнання: картки за темою «Помешкання»

Хід уроку

1. Warm up Team Spelling Game

Individual test work

2. Ex. 1 p. 68 (workbook)

- The letter has got ten mistakes. Find and correct them. Write the correct words.  

   

3. Ex. 2 p.68 (workbook)

- Look through the table. Choose the correct word and complete the sentences

Ending the lesson

Home Work Revision

 

Тема 7. Відпочинок і дозвілля.

Тема7.1 Розклад дня

Lesson 51                                                                                                         дата________

Тема. Розклад дня. Мій ранок.

Мета:

навчальна: презентувати новий лексичний матеріал за темою; практикувати мовні засоби з темою; формувати навички вживання нових ЛО у власному мовленні; вдосконалювати компетенції читання, аудіювання й усного монологічного мовлення; збільшувати обсяг знань про соціокультурну специфіку мови країни, що вивчається;

розвивальна: розвивати різні типи пам’яті; розвивати кмітливість, логічне мислення й мовленнєву реакцію; удосконалювати фонетику та артикуляцію звуків;

виховна: виховувати уміння концентруватись, слухати інших.

Обладнання: картки за темою «Розклад дня», календар

Хід уроку

Warm up 1. Jump Game (using flashcards “parts of the day”)

Presentation 2. Listen and read the poem Ex.1, p.102

Extra Game Disappearing cards

Practice 3. Ex.2, p.102

- Ask pupils to read the sentences

- Pupils match the sentences with the correct picture

 

4. Ex.3, p.103 (work in pairs, pupils read and act out the dialogue)

Reading 5. Ex.4a, p.103 (pupils ask and answer the questions)

Speaking 6. Ex.4b, p.103 (T: What do you usually do in the morning?)

Writing Ex.1 p.69,  Ex.2 p.69 (workbook)

Ending the lesson Miming Game

Home Work Ex.4a, p.103 (вивчити слова)

 

Lesson 52                                                                                                         дата________

Тема. Час. Структура What time is it?

Мета: навчальна: презентувати новий лексико-граматичний матеріал за темою; практикувати мовні засоби з темою; формувати навички вживання нових ЛО у власному мовленні; вдосконалювати компетенції читання, аудіювання й усного монологічного мовлення; збільшувати обсяг знань про соціокультурну специфіку мови країни, що вивчається; розвивальна: розвивати різні типи пам’яті; розвивати кмітливість, логічне мислення й мовленнєву реакцію; удосконалювати фонетику та артикуляцію звуків; виховна: виховувати уміння концентруватись, слухати інших. Обладнання: картки за темою «Розклад дня», плакат «Time», «Present Simple. Questions», годинник

Хід уроку

Warm up 1. Start a day-of-the-week chain round the class

Anagrams 2. YARDIF (Friday), DANYUS (Sunday), YODMAN (Monday)

Presentation 3. Ex.1, p.104

· Pre-teach the words “o’clock”, “to” and “past” using the demonstrative clock

· Read out the sentences, pupils listen, look at the time on the clock

· Point out that we use “to” and “past” with time

· Do choral and individual reading

4.Ex. 2, p.104

· pupils practice the time using the demonstrative clock

· pair work, pupils take turns to ask and answer the questions about activities during the day :When do you go to school? When do you get up? When do you have breakfast? When do you do your homework? When do you play computer games? When do you go to bed?

Practice 5. Ex.3, p.105 (ask pupils to look at different clocks and say the time)

Speaking 6. Ex.4, p.105

· revise grammar «Present Simple. Questions»

· pupils read the questions and answers in pairs

· ask pupils to make up their own questions and answers

· two pairs of pupils act out their dialogues

7. Ex.4, p.105 (pupils read and complete the sentences one by one)

Writing Ex.1 p.70,  Ex.3 p.70 (workbook)

Home Work Ex. 5 p. 105 (доповнити речення)

 

Lesson 5 3                                                                                                          дата________


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-21; Просмотров: 166; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.01 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь