Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии |
Тема. Порівняльна характеристика Present і Past Simple Tenses.
Мета: навчальна: закріпити граматичний матеріал за темою Past Simple Tense; практикувати учнів у читанні тексту за темою уроку з добуванням детальної інформації; формувати вміння вести бесіду за темою; розвивальна: розвивати здатність самостійно планувати мовленнєвий вчинок шляхом залучення учнів до іншомовної діяльності, з використанням лексичних одиниць, що вивчаються; розвивати логічне мислення, здатність до здогадки; удосконалювати фонетику та артикуляцію звуків; виховна: виховувати уміння концентруватись, слухати інших, прищеплювати працьовитість. Обладнання: плакат «Time», «the Verb To Be», «Past Simple Tense» Хід уроку Warm up 1. Miming game (dance, watch TV, read, go to school, get up, clean teeth, wash face, have breakfast) Revision 2. Ex. 2 p. 112 (pupils read their sentences in a chain) Grammar Revision «Past Simple Tense» explain past simple of regular and irregular verbs Presentation 3. Ex.1, p.114 · pupils look at the pictures and drill new words, find them on he pictures · miming game · pupils read the words
Practice 4. Ex.1, p.114 (pupils read the text in a chain and find the correct pictures) 5. Pupils choose from the text all the verbs in the past. They write them down on the board into two columns: regular and irregular. Pupils read the irregular verbs. 6. Ex.2, p.115 (pupils match the verbs) 7. Ex.3, p.115 (several pupils make up Past Simple of the verbs and write them down on the board) Speaking 8. Ex.4, p.115 (work in pairs, ask and answer the questions) 6. Ex.5, p.115 (pupils read and complete the sentences in a chain) Writing Ex.3 p.78 (workbook) Home Work Ex. 1p. 114 (прочитати), Ex.2 p.78 (workbook) Lesson 58 дата________ Тема. Мої минулі вихідні. Узагальнення вивченого матеріалу. Мета: навчальна: організувати усне тренування учнів по оперуванню лексичним матеріалом на рівні речення; практикувати учнів у читанні тексту за темою уроку з добуванням детальної інформації; практикувати учнів у спілкуванні у формі діалогу-розпитування; розвивальна: розвивати різні типи пам’яті; розвивати здатність самостійно планувати мовленнєвий вчинок шляхом залучення учнів до іншомовної діяльності з використанням лексичних одиниць, що вивчаються; розвивати кмітливість, логічне мислення, здатність до здогадки, мовленнєву реакцію; удосконалювати фонетику та артикуляцію звуків; виховна: виховувати уміння концентруватись, слухати інших. Обладнання: плакат «Past Simple Tense» Хід уроку Warm up 1. Team Competition (irregular verbs) Revision 2. Ex. 1 p. 114 (pupils read their sentences in a chain) Presentation 3. Ex.1, p.116 · pupils look at the pictures, tell them what this text will be about · read the text, pupils listen · pupils read the text one by one · pupils choose from the text all the verbs in the past. They write them down on the board into two columns: regular and irregular. Pupils read the irregular verbs.
4. Ex.2, p.101 (pair work, agree or disagree) Practice 5. Ex.4, p.117 · Pupils practice the dialogue in pairs · Several pairs act out their dialogues Grammar Revision «Past Simple Tense» Reading 6. Ex.5, p.117 (pupils read and complete the sentences in the dialogue) Writing Ex. 1 p.79 (workbook) Ex. 3 p.80 (workbook) Home Work Ex. 1 p. 116 (прочитати), WB Ex.2, p.79 (скласти діалог)
Lesson 59 дата________ Тема. Підсумковий урок з теми «» (тестування) Мета: навчальна: повторити й закріпити лексико-граматичні структури, узагальнити вивчений матеріал за темою «» розвивальна: розвивати комунікативні компетенції, довільну пам’ять; розвивати здатність узагальнювати вивчений матеріал; виховна: викликати в дітей бажання вчитися, зацікавленість процесом пізнання; виховувати дисципліну, повагу до однокласників, звичку до системної розумової праці Обладнання: плакат «Sentence. Word Order», картки за темою «» Хід уроку 1. Warm up Team Spelling Game Individual test work 2. Ex. 1 p. 81 (workbook) - Pupils look at the pictures and make up sentences as in example
3. Ex. 2 p.81 (workbook) - Pupils make up questions, use the poster «Sentence. Word Order» - Pupils complete the dialogue with the answers 4. Ex. 3 p.82 (workbook) - Pupils read the sentences, choose the correct word from the box and complete the sentences. Ending the lesson Home Work Revision
|
Последнее изменение этой страницы: 2019-04-21; Просмотров: 190; Нарушение авторского права страницы