Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


РЕМОНТ  І ВИПРОБУВАННЯ З'ЄДНУВАЛЬНОГО  РУКАВА   № 369А  З  ЕЛЕКТРОКОНТАКТОМ



 

34.1 З’єднувальний рукав, що надійшов у ремонт, необхідно очистити від бруду, розібрати електричну частину, зняти кабель. Латунну заклепку діаметром       3 мм на гребені корпусу в разі зносу її головки до висоти 1 мм потрібно замінити новою з висотою головки 1,8 мм.

34.2 З’єднувальний рукав має бути розкомплектований в разі наявності хоча б одного з наступних дефектів:

- у гумо-текстильній трубці – закінчений термін служби, надриви і глибокі тріщини що доходять до текстильного шару, відшарування зовнішнього і внутрішнього шару;

- у наконечників – зірвана різьба, тріщини і відколи;

- у головки – тріщини і відколи, деформація і знос гребеня, деформація канавки під ущільнювальне кільце;

- у хомутиків – деформації, злами і надриви.

34.3 Стан внутрішньої поверхні гумо-текстильної трубки необхідно перевіряти під час просвічування з’єднувального рукава світловим променем.

Головку з’єднувального рукава потрібно перевірити шаблонами 369.040 [15] і 369.040-01 [16].

Відстань між вушками стягнутого хомутика має бути в межах від 7 мм до 16 мм. Допускається підмотувати під хомутик тканинну ізоляційну стрічку по всій окружності гумо-текстильної трубки, якщо ця відстань менше ніж 7 мм.

34.4 З’єднувальний рукав, що не має несправностей і що має запас терміну придатності до наступного планового ремонту вагона, має бути випробуваний на міцність і герметичність. На випробуваний рукав, під накручений на болт другу гайку, встановити бирку згідно з вимогами 42.1.12 цього нормативного документу. З’єднувальні рукава, які не витримали випробувань, підлягають розкомплектуванню і ремонту.

34.5 Пошкоджені деталі електричної частини необхідно відремонтувати або замінити новими.

34.6 Електричний кабель типу КГ-ХЛ 2×2,5 повинен мати ізоляцію без механічних пошкоджень, правильно виконане оброблення кінців проводів з обтисненням наконечників і високоякісною пайкою в головці. Довжина кабелю повинна відповідати розмірам креслеників. Пошкоджений кабель необхідно замінити. Провід кабелю, що має наконечник з отвором діаметром 8 мм, необхідно припаяти до контактного пальця, з отвором діаметром 6 мм – до контактного кільця. Пайку проводів потрібно робити без застосування кислоти припоєм ПОС-40.

34.7 Перед комплектуванням гумо-текстильну трубку з клеймом «Д» необхідно випробувати на електричний опір. Для цього потрібно заміряти опір ізоляції мегомметром з робочою напругою 1000 В, який має бути не менше ніж 10 МОм для нових і не менше ніж 2 МОм для з’єднувальних рукавів, які були в експлуатації.

34.8 Комплектування з’єднувальних рукавів проводиться відповідно до  1.2 цього нормативного документу. Під головку болта хомутика на наконечнику потрібно поставити металеву бирку товщиною від 0,5 мм до 0,8 мм. Для затягування хомутиків потрібно застосовувати болти М8 довжиною 35 мм.

Випробування з’єднувального рукава проводиться відповідно до 14.3 цього нормативного документу.

34.9 Після комплектування та випробування потрібно скласти електричну частину і закріпити на з’єднувальному рукаві кабель. На вході в з’єднувальну головку кабель має бути ущільнений гумовим кільцем з металевим штуцером, що не пропускає усередину вологу.

34.10 Зусилля контактного пальця має бути в межах від 5,6 кгс до 7,0 кгс, в іншому випадку – замінити пружину.

34.11 Після складання електричної частини, необхідно перевірити правильність підключення проводів кабелю до контактного пальця і кільця, а також мегомметром на 1000 В визначити опір ізоляції між наконечником робочого проводу і корпусом головки (він повинен бути не менший ніж        10 МОм), між наконечником робочого проводу і корпусом наконечника з’єднувального рукава (він має бути не менше ніж 10 МОм), між наконечником контрольного проводу і наконечником з’єднувального рукава (він має бути не менше ніж 1,8 МОм).

34.12 Після випробування з’єднувального рукава, під головкою болта хомутика на наконечнику, встановити бирку згідно з вимогами 4.1.12 цього нормативного документу.

В разі невиразних таврах (дати, номеру АКП та інше) рукав вважається несправним і підлягає ремонту відповідно до вимог цієї Інструкції.

 

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-05-08; Просмотров: 149; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.008 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь