Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Ремонт осьових датчиків ОДМ-3



41.4.1 Ремонт осьових датчиків ОДМ-3 проводити після 500 тис. км пробігу, але не рідше, ніж один раз у чотири роки, під час проведення КР-2.

41.4.2 Ретельно оглянути приєднувальний кабель. Порушення цілісності зовнішнього захисту приєднувального кабелю не допускається. В разі наявності такого дефекту – кабель замінити на новий.

41.4.3 Розібрати осьовий датчик. Для чого, зняти оглядову кришку букси, від’єднати приєднувальний кабель від кабельної коробки, від’єднати електронний модуль і зняти його з місця кріплення.

41.4.4 Перевірити електронний модуль на відсутність грязі і пилу.

Поверхні оптоелектронних датчиків у зоні проходження стрободиска має бути ідеально чистим без слідів потертості.

41.4.5 Установити електронний модуль в технологічний осьовий датчик і перевірити його працездатність на спеціалізованому робочому місці контролю датчиків швидкості. Несправні модулі замінити.

41.4.6 Встановити справний приєднувальний кабель на місце, використовуючи в цьому разі нові паронтові прокладки і силіконовий герметик.

41.4.7 Встановити справний електронний модуль на штатне місце в кріпильну кришку.

Перевірити зазор між полосами оптичного датчика і близькою поверхнею стрободиска. Мінімальний односторонній зазор має бути не менше ніж 0,5 мм. в разі необхідності відрегулювати зазор. Для цього, треба відкрутити гвинти кріплення сторободиску і обмежуючої шайби, зняти обмежуючу шайбу і стрободиск, а потім відкрутити гвинти кріплення (фіксації) фланця. Викручуючи і вкручуючи фланець (один повний оберт фланця змінює положення стрободиску відносно поверхні випромінюючого оптичного елемента датчика на 1,0 мм) відрегулювати зазор. Після чого, сумістити отвори для встановлення фіксуючих гвинтів у фланці з відповідними різьбовими отворами.

41.4.8 Замінити пружинні шайби на нові і затягти гвинти кріплення фланцю до повного стискання пружинних шайб.

41.4.9 Одягти стрободиск на посадкове місце і встановити на місце обмежуючу шайбу, замінити в цьому разі пружинні шайби на нові і затягнути гвинти кріплення обмежуючої шайби до повного стискання пружинних шайб.

41.4.10 Підключити роз’єм приєднувального кабелю до роз’єму електронного модуля осьового датчика.

41.4.11 Виконати операцію контролю працездатності осьового датчика ОДМ-3. Для чого, підключити відповідний роз’єм приєднувального кабелю до мобільного робочого місця осьових датчиків і, прокручуючи стрободиск (різко додаючи стрободиску обертальних рухів і плавно знижуючи оберти за рахунок тертя поверхонь внутрішнього діаметра стрободиска з поверхнею зовнішнього установчого діаметра фланця), зняти характеристики осьового датчика за методикою роботи на мобільному робочому місці контролю осьових датчиків.

41.4.12 В разі відповідності характеристик осьового датчика встановленому допуску – продовжити завершення ремонту. Для чого, сумістити отвори кріплення стрободиска з відповідними різьбовими отворами на фланці.

41.4.13 Встановити спеціальні гвинти кріплення стрободиска на місце, замінив в цьому разі пружинні шайби на нові і затягти гвинти кріплення стрободиска до повного стискання пружинних шайб.

41.4.14 Поставити дроти, які попереджають відкручення гвинтів кріплення стрободиска. Закрити оглядову кришку.

 

 

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ НА РЕМОНТ І ВИПРОБУВАННЯ  ПОВІТРОРОЗПОДІЛЬНИКІВ ТА ЕЛЕКТРОПОВІТРОРОЗПОДІЛЬНИКІВ  ПАСАЖИРСЬКОГО  ТИПУ

 

Загальні вимоги

42.1.1 Електроповітророзподільники № 305-000, повітророзподільники              № 292-001, № 292М та № 242 пасажирського типу, що надійшли в ремонт, (далі за текстом – повітророзподільники) із заводськими пломбами, що прослужили              6 місяців, а для повітророзподільників № 242 – 3,5 роки з часу їхнього виготовлення, а також відремонтовані електро- і повітророзподільники, термін зберігання яких перевищує 6 місяців, а для повітророзподільників № 242 – 1 рік з часу їхнього ремонту, підлягають повторному ремонту та випробуванню на стенді.

42.1.2 Нові електро- і повітророзподільники з заводськими пломбами, термін експлуатації або зберігання яких не перевищує 6 місяців, а для повітророзподільників № 242 – 1 рік з часу їхнього виготовлення, підлягають обов’язковому розбиранню та випробуються на стенді. Тільки у разі задовільних результатів випробувань дозволяється встановлювати повітророзподільники на вагони.

У випадку негативних результатів випробувань необхідно скласти і направити у встановленому порядку заводу-виробнику акт-рекламацію.

42.1.3 Інші повітророзподільники, що надійшли в ремонт і електроповітророзподільники мають бути відремонтовані відповідно до вимог нормативних документів з їхнього ремонту, «Типового технологічного процесу з ремонту та випробування повітророзподільників № 292-001, № 292М,                               № 305-000» Т 15.04  та цього нормативного документу.

42.1.4 Наразі вони мають бути очищені зовні. Для очищення рекомендується спосіб струминної обмивки гарячою водою від 55°С до 70°С під тиском не менше ніж 3 МПа  (3 кгс/см2) у спеціальних мийних установках.

Не допускається застосування для зовнішнього очищення гасу, бензину та інших агресивних речовин.

42.1.5 Після обмивки повітророзподільник або електроповітророзподільник необхідно розібрати, усі вузли і деталі протерти технічною серветкою без ворсу, дросельні отвори, перелік яких приведений у таблиці 42.1, прочистити капроновою ниткою і продути стислим повітрям.

42.1.6 Під час ремонту заборонено установка в прилади знеособлених деталей і вузлів – під час складання після ремонту в прилад необхідно встановлювати деталі і вузли, які стояли в ньому до розбирання, за винятком замінених через закінчений термін служби, неможливості усунення несправностей чи у результаті проведення робіт з модернізації приладу.

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-05-08; Просмотров: 135; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.02 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь